Darmowa wysyłka od 249 zł :-)
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Miejski Blog

Jaka hulajnoga dla dorosłych? Praktyczny poradnik

Hulajnogi dla dorosłych z roku na rok są coraz popularniejsze. Dlaczego? Ponieważ umożliwiają błyskawiczne poruszanie się nawet po najbardziej zatłoczonym mieście! Czym się jednak kierować wybierając model? Na co zwrócić uwagę? Jaki model jest godny polecenia? O tym w naszym najnowszym poradniku!

 
Czytaj więcej
Discgolf - zasady gry
Discgolf to popularna gra, która wymaga od zawodników umiejętności precyzyjnego rzutu frisbee w kierunku kosza, podobnie jak w przypadku gry w golfa. W tym artykule omówimy zasady gry w discgolfa, w tym wymagania sprzętowe, zasady punktacji, oraz wiele innych.
Czytaj więcej
Jak zbudować własny skatepark? Zrób to sam!
Nie jest tajemnicą, że osiągnięcie wysokiego skilla w jedzie na desce, czy hulajnodze wyczynowej wymaga regularnych treningów. A co, gdybyśmy Ci powiedzieli, że możesz zbudować własny skatepark, choćby na podwórku, czy podjeździe? O tym w naszym najnowszym poradniku!
Czytaj więcej
Deska SUP. Jak wybrać?
SUP staje się coraz popularniejszym sportem wodnym. Wciąż dostajemy pytania o deski SUP, dlatego postanowiliśmy przygotować kompleksowy poradnik dla początkujących i nie tylko. Jak zacząć? Jak dobrać deskę SUP? Na co powinieneś zwrócić uwagę przy zakupie? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego najnowszego poradnika!
Czytaj więcej
Wszystko, co musisz wiedzieć o yoyo. Obczaj to!
Yoyo jest coraz popularniejsze w Polsce. O ile jeszcze kilka lat temu było traktowane jako zwykła zabawka, tak dzisiaj możemy zaobserwować coraz więcej zawodników z Polski na europejskich i światowych turniejach. Właśnie dlatego postanowiliśmy przygotować kompleksowy poradnik, z którego dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o yoyo. Obczaj to!
Czytaj więcej
pixel