Miejski Blog

Jak przechowywać deskę SUP? Od nas wszystkiego się dowiesz
Gdy przychodzi wiosną, a zwłaszcza te naprawdę ciepłe dni, to na wodzie zaczyna roić się od desek SUP. I trudno się dziwić, bo to kapitalna zajawka! Jednak wielu zawodników nie wie, jak przechowywać swoją deskę, szczególnie zimą. Jak zadbać o sprzęt? Czego unikać? Przeczytaj nasz poradnik!
Czytaj więcej
Jak wybrać wrotki? Najlepszy poradnik w sieci!

 

Jazda na wrotkach to kapitalny sport, w dodatku dla każdego! Chcesz kupić swoją pierwszą parę, jednak nie wiesz, od czego zacząć? Chcesz wiedzieć, jak dobrać odpowiedni rozmiar wrotek? O wszystkim przeczytasz w naszym najnowszym poradniku!

Czytaj więcej
Wrotki, czy rolki – co wybrać?
Wrotki i rolki to dwie popularne formy rekreacji, które pozwalają cieszyć się ruchem na kołach. Jednak wiele początkujących osób ma zagwozdkę – co wybrać? Dziś rozjaśniamy problem, opisując zalety jazdy na rolkach i na wrotkach. Chcesz wiedzieć, który sprzęt będzie lepiej do Ciebie pasować? W takim razie przeczytaj nasz poradnik!
Czytaj więcej
Tracki w deskorolce - jakie wybrać?

Tracki to jeden z najbardziej podstawowych i najczęściej bagatelizowanych elementów deskorolki. Jako doświadczonych zawodników bardzo nas to frustruje, ale też zawsze staramy się podpowiedzieć młodszym skaterom, co i jak. W naszym dzisiejszym poradniku omawiamy czym tracki, dlaczego są tak ważne, a także jak dobrać odpowiedni rozmiar i wysokość tracków. Koniecznie przeczytaj!

 
Czytaj więcej
Ewolucja hulajnóg wyczynowych. Jak zmieniał się ten sport?

Z czym kojarzy Ci się hulajnoga? Wielu osobom z rekreacyjnym sprzętem, najlepiej dla dzieci. Jednak hulajnogi wyczynowe to zupełnie inna para kaloszy! Jak ewoluowały hulajnogi wyczynowe? Jaka jest historia tego sportu? Jak na przestrzeni lat zmieniał się tego typu sprzęt? Koniecznie przeczytaj nas artykuł!

 

Czytaj więcej
Jak robić triki na rolkach? Przeczytaj nasz poradnik!

Widziałeś kiedyś, jakie triki potrafią robić najlepsi rolkarze? Bo my tak i musimy przyznać, że robi to gigantyczne wrażenie… Właśnie dlatego, z myślą o początkujących rolkarzach, postanowiliśmy przygotować ten poradnik. Koniecznie przeczytaj, jeśli chcesz wykonywać wyczesane triki na rolkach!

 
Czytaj więcej
pixel