Ochraniacze

( ilość produktów: 81 )

Chcesz bezpiecznie jeździć na longboardzie? Tutaj znajdziesz ochraniacze longboardowe.

Zaczynając swoją przygodę z longboardingiem warto pomyśleć nad zabezpieczeniem się przed skutkami upadków. Jest to szczególnie ważne podczas nauki jak i bardziej ekstremalnej jazdy na longboardzie np. w slidingu czy downhillu gdzie osiąga się duże prędkości.

Ochraniacze na kolana są szczególnie ważne ponieważ to na tą część ciała często upadamy. Modele ochraniaczy dostępne w naszym sklepie w Warszawie mają wygodną konstrukcję, wykonaną z miękkich materiałów pochłaniających część drgań podczas zderzenia z nawierzchnią. Twarda, zewnętrzna skorupa zabezpiecza nasze stawy (łokcie czy kolana) i chroni przed otarciami.

Dla lepszego komfortu oraz przylegania do ciała ochraniacze posiadają rzepy i czasami dodatkową skarpętę do której wsadzamy nogę lub rękę. Dostępnych jest kilka rozmiarów, aby wybrać najbardziej odpowiedni warto przyjść i dopasować ochraniacze longboardowe w sklepie w Warszawie na ulicy Lechickiej. Modele, które są u nas dostępne posiadają odpowiednie certyfikaty, atesty i spełniają wymogi bezpieczeństwa.

Oprócz protekcji na łokcie i kolana można znaleźć w naszej ofercie także ochraniacze na nadgarstki. Są one wykonane z miękkich materiałów oraz zawierają sztywną wkładkę, która chroni nasz staw. Jeśli zamierzasz uczyć się downhillu lub slide’ować to koniecznie sprawdź rękawice na longboard w naszym sklepie w Warszawie. Są bardzo wygodne, często wykończone skórą. Posiadają pad na dłoni oraz w niektórych wypadkach także na palcach. Dzięki nim podczas slide’u, nie dotykamy nawierzchni bezpośrednio. Jest to zaletą ponieważ pady są wymienne i kiedy się zetrą to można je wymienić bez konieczności wymiany całej rękawicy jeśli się podziurawi.

Więcej informacji o akcesoriach dla jeżdżących na Longobardach, można znaleźć na naszym blogu: Sprzęt i akcesoria longboardowe, które warto mieć

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel