Dystrybucja

Jako Miejskie Sporty prowadzimy dystrybucję oraz sprzedaż hurtową dostępnych w naszym sklepie marek.

 

Dystrybucja longboardów

Dla sklepów stacjonarnych oraz internetowych prowadzimy dystrybucję oraz sprzedaż hurtową longboardów. Oferujemy sprzęt tylko wysokiej jakości. Wszystkie longboardy są dostępne w naszym magazynie, także możecie liczyć na dostępność i szybką realizację zamówień.  Nie wymagamy żadnych minimalnych zamówień i oferujemy atrakcyjne rabaty. Cechuje nas elastyczność i profesjonalizm.

Szczególnie chcemy podejmować współpracę ze sklepami stacjonarnymi w całym kraju, aby bezpośrednio docierać do ludzi zainteresowanych longboardingiem. W sprzedaży longboardów bardzo ważne jest doradztwo, także oferujemy przeszkolenie dla personelu pracującego w sklepie, aby mógł w profesjonalny sposób obsłużyć klienta.

Oferujemy marki w różnych półkach cenowych, z różnych materiałów i o różnym wykończeniu, także z naszymi produktami możesz skomponować kompletną ofertę trafiającą w różne gusta i potrzeby.

W naszej dystrybucji znajdziecie również części do longboardów (koła, łożyska, skatetoole), aby oferować serwis i obsługę posprzedażową.  

 

Dystrybucja kendam

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę kendam marki Krom - jednego z dwóch największych brandów światowych. Naszym celem jest popularyzacja kendamy w Polsce. Jako Miejskie Sporty organizujemy jamy i spotkania graczy a także kręcimy edity i filmy instruktażowe, które można obejrzeć na naszym kanale YouTube.

Dystrybucja jojo

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę yoyo marki YoYoFactory - bardzo rozpoznawalnego brandu wśród graczy na całym świecie cechującego się nienaganną estetyką, designem oferując jednocześnie wspaniałą jakość. Produkty YoYoFactory były wielokrotnie nagradzane w wielu konkursach w tym Zabawki roku - najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce. Mamy cel aby popularyzować zajawkę na jojo Polsce. Miejskie Sporty od lat wspiera polską scenę jojo supportując wiele eventów na terenie naszego kraju czy samych graczy. Oprócz asortynemtu służymy profesjonalnym doradztwem.

Inne

Miejskie Sporty oferują także produkty z branży fitness, maty do jogi, a także zyskujące na popularności wśród młodzieży hulajnogi wyczynowe czy deskorolki.

Jak podjąć współpracę?

Zapraszamy na naszą stronę hurtową w celu zapoznania się z ofertą:

https://b2b.miejskiesporty.pl

Lub wyślij zapytanie na adres:

hurt@miejskiesporty.pl 

pozostawiając swoje dane kontaktowe (najlepiej telefon). Niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy i założymy Ci konto na naszej platformie B2B, gdzieś mógł/a składać zamówienia.

Zapraszamy do współpracy!

 

pixel