Kaski na Longboard

( ilość produktów: 66 )

Szukając kasku na longboard w tej kategorii znajdziesz wszystko czego Ci potrzeba. Kask na longboard jest najbardziej istotnym elementem protekcji. Ważne jest aby ucząc się jeździć na desce zabezpieczyć swoją głowę przed skutkami upadku.

Wszystkie kaski longboardowe, które dostępne są w naszym sklepie w Warszawie można zobaczyć i dobrać dla siebie odpowiedni model. W zależności od wielkości głowy mamy do wyboru kaski longboardowe w kilku rozmiarach od dziecięcych przez młodzieżowe, aż po kask dla dorosłych riderów. Dodatkowo każdy model kasku longboardowego ma wymienny zestaw gąbek aby idealnie dopasować go do wielkości i kształtu naszej czaszki.

W naszym sklepie możesz znaleźć najbardziej popularny typ kasku longboardowego - orzech. Jest to połączenie komfortu, wspaniałego designu oraz dobrej i solidnej konstrukcji, która ochroni naszą głowę i zapewni bezpieczeństwo. Do wyboru jest kilka ciekawych modeli o innowacyjnej konstrukcji, zbudowane z kilku paneli czy takie, które mają wyjątkowo lekką konstrukcję.

Wszystkie modele posiadają miękki materiał w środku oraz przewiewną strukturę dla komfortu jazdy. Kaski longboardowe, które możecie dostać w sklepie internetowym i stacjonarnym w Warszawie posiadają atest, certyfikaty oraz spełniają normy i wymagania potrzebne do użytkowania na terenie Europy. Daje nam to gwarancję, że kupujemy dobrej jakości sprzęt, który skutecznie uchroni nas w razie upadku. Wybierając kask na longboard możemy wybrać jeden wielu wersji kolorystycznych. Jeśli nie wiesz jaki kask longboardowy wybrać to napisz do nas lub odwiedź nas bezpośrednio w sklepie stacjonarnym w Warszawie.

Więcej informacji o akcesoriach dla jeżdżących na Longobardach, można znaleźć na naszym blogu: Sprzęt i akcesoria longboardowe, które warto mieć

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel