Footbag (Zośka)

( ilość produktów: 5 )

Footbag to gra o naprawdę bogatej tradycji. Jej popularność wynika z tego, że jest naprawdę widowiskowa, ale również z tego, że uprawiać może ją absolutnie każdy! Wystarczy do tego… popularna piłeczka do zośki. Tak jest, w Polsce znamy ten sport od naprawdę dawna.

Footbag - gra dla każdego!

Tradycja grania specjalnym woreczkiem sięga już dwudziestolecia międzywojennego. Nic dziwnego, że dziś zośka do grania jest tak popularna. Nie mogliśmy pozostać na to obojętni, dlatego do naszej oferty dodaliśmy również tego typu propozycje. Mamy nadzieję, że dołożymy cegiełkę do tego, aby footbag był coraz popularniejszy również nad Wisłą!

Zośka piłka to mega zabawa i... ćwiczenie

Zośka piłka to dość niepozorny element do grania. Ale nie da się ukryć, że w trakcie samego treningu (zwłaszcza freestyle) aktywujesz niemal całe ciało. Do tego możesz uprawiać tak naprawdę różne sporty, w tym:

  • net (widowiskowa gra 1 vs 1 lub 2 vs 2),
  • golf,
  • 4 Squares,
  • 2 Squares.

Ważny jest jednak wybór odpowiedniej piłki do zośki. Modele z sieciówek często wykonane są z fatalnej jakości materiałów, które przy pierwszej okazji po prostu się rozprują. Do tego całość jest często źle wyważona, więc nie ma mowy o ćwiczeniu swojego skilla. W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje od uznanych i sprawdzonych producentów. Piłka zośka będzie Ci więc służyć naprawdę długo!

Zośka piłka - sklep Miejskiesporty.pl ma coś dla Ciebie!

Na jakie propozycje możesz u nas liczyć? Każda piłka zośka, którą oferuje nasz sklep, to solidny wybór, który posłuży Ci naprawdę długo. Do tego możesz liczyć zarówno na propozycje dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tego typu "zabawą", jak i dla profesjonalnych zawodników, którzy szukają dobrej jakości piłki zośki do ćwiczeń. 

Piłeczka do zośki, czyli do popularnej gry footbag, może dać masę frajdy. Jeśli chodzi o Sporty Miejskie, to zdecydowanie jedna z popularniejszych pozycji. Wystarczy spojrzeć, jakie tłumy przyciągają mistrzostwa świata w kategorii freestyle! Jeśli chcesz złapać pozytywną zajawkę, to koniecznie odpal na YouTube filmik z tego typu wydarzenia. My byliśmy pod wielkim wrażeniem! Nie trać więcej czasu - piłka zośka czeka, aż ją chwycisz i zaczniesz trening!

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel