YoYo dla początkujących

( ilość produktów: 28 )

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z yoyo, ale nie wiesz, na który model się zdecydować? Przeraża Cię ilość propozycji dostępna na rynku? Bez obaw! W ofercie sklepu Miejskie Sporty możesz liczyć na specjalną kategorię: yoyo dla początkujących. Znajdziesz w niej modele, które z jednej strony idealnie sprawdzą się w rękach niedoświadczonego użytkownika, zaś z drugiej są bardzo trwałe i po prostu - dobrej jakości. Walczymy z mitem, że to, co jest przeznaczone dla „początkujących”, jest po prostu „słabej jakości”. Dowód? Yoya dla początkujących, które Ci oferujemy, pochodzą od najlepszego producenta na rynku, czyli YoyoFactory.

Yoyo dla początkujących - szeroki wybór

W Miejskich Sportach przygotowaliśmy całą gamę modeli yoyo dla początkujących, które są doskonałym tzw. pierwszym wyborem. Sam przyznaj: czy początkujący skrzypek musi kupować Stradivariusa, żeby nauczyć się grać? No raczej nie. Zwłaszcza że modele dla zaawansowanych wiążą się z wyższą ceną, ale także z nieco wyższym progiem wejścia. W tym przypadku jest podobnie. Doskonałym przykładem mogą być:

 

YoYoFactory One ? najczęściej wybierane yoyo dla początkujących, które w zestawie posiada założone wąskie łożysko responsywne (dzięki temu Twoje jojo będzie wracać do ręki za pociągnięciem sznurka). Dzięki temu opanujesz podstawowe ruchy dużo łatwiej.

YoYoFactory Arrow ? naszym zdaniem najlepsze jojo dla początkujących. Yoyo posiada również dwa łożyska, dzięki którym możesz regulować poziom trudności. Jojo będzie responsywne lub nieresponsywne w zależności od założonego łożyska. Do tego jest odpowiednio duże i posiada odpowiedni kształt pozwalający na wykonianie szerokiego spektrum współczesnych trików.

Sam widzisz, że yoyo dla początkujących może być dla Ciebie lepszym wyborem, żeby rozkręcić swoje umiejętności. Później przyjdzie czas na kozackie yoyo dla prosów!

Yoyo dla początkujących z wąskim łożyskiem

Poziom zaawansowania ma kluczową rolę przy wyborze niemal każdego sprzętu: od roweru, przez dechę, aż po jojo. Oczywiście możesz nauczyć się świetnych trików na modelu dla prosów - ale jeśli dopiero zaczynasz, to może być to dla Ciebie nieco zbyt trudne. Uczulamy na to, ponieważ wiele osób zraża się właśnie wysoką barierą wejścia. A przecież można wybrać doskonały model yoyo dla początkujących! Podstawową różnicą jest w tym przypadku łożysko. W przypadku tych modeli masz do czynienia z wąskim łożyskiem, dzięki któremu wraca ono do ręki, gdy szarpniesz nadgarstkiem do góry. Jeżeli natomiast chcesz zwinąć jojo z szerokim łożyskiem, to trzeba wykonać specjalny trick o nazwie ?bind?.

Wybierz wygodne i trwałe yoyo dla początkujących

Najlepsze joja wykonane są z metalu, dzięki czemu wyróżniają się bardzo dużą trwałością. Musi tak być, jeśli wykonuje się skomplikowane ewolucje. Ale zastanów się, czy na początku swojej przygody potrzebujesz aż takiej wytrzymałości. Zwłaszcza że modele yoyo dla początkujących, które u nas znajdziesz, to nie są propozycje ze szkła! Owszem, są plastikowe, ale to nie jest plastik, który przy pierwszej okazji się wygina, czy pęka. Wręcz przeciwnie. Zadbaliśmy o to, aby modele z naszej oferty wytrzymywały trudy pierwszych treningów. Nie musisz się więc martwić o szybką wymianę joja.

Yoyo dla początkujących w sklepie Miejskie Sporty!

Co jeszcze różni złożone modele dla prosów od jojek dla początkujących? Gotowość do działania. U nas nie musisz martwić się o to, że nie będziesz wiedział, jak zacząć. Yoyo dla początkujących kupione w Miejskich Sportach jest od razu gotowe do zabawy. Każdy model jest praktycznie bezobsługowy, a do rozpoczęcia treningu nie wymaga specjalnego oleju ani smarowania. Nie ma też skomplikowanych dodatkowych części do złożenia. Wystarczy, że je rozpakujesz i zaczniesz ćwiczyć! To kapitalny wybór i doskonały pomysł na prezent.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby jako pierwsze wybrać yoyo dla zaawansowanych!

 

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel