Kostki do Jogi

( ilość produktów: 2 )

Kostki do jogi, często nazywane również klockami do jogi, to bardzo przydatne akcesoria. W przypadku początkujących joginów pomogą się bezpiecznie rozciągnąć - ale i doświadczeni użytkownicy znajdą szeroki zakres zastosowań. Klocki do jogi pomagają w nauce konkretnych pozycji, czyli tzw. asan. Do czego konkretnie służą? Cóż, mogą pełnić rolę podpórki przy pozycji leżenia tyłem, pozycji stojącej, siedzącej, a także przy skrętach.

Kostka do jogi - przydatna podczas ćwiczeń

Kostka do jogi ma szeroki zakres zastosowań. Na rynku znajdziesz całą gamę modeli z najróżniejszych materiałów wykonania. My, na bazie naszych wielu lat doświadczeń, uznaliśmy, że najlepsze są klocki korkowe do jogi. Dlaczego? Cóż, głównie dlatego, że są szczególnie miękkie, poręcznie i dobrze wyważone. Klocek do jogi z drobnoziarnistego naturalnego korka oferuje wyjątkowo miękką i antypoślizgową powierzchnię dla większego bezpieczeństwa i wsparcia podczas praktyki asan. Jeśli więc szukasz miękkiej, bardziej komfortowej alternatywy dla klocków drewnianych i nie chcesz stawiać na modele wykonane z nieekologicznych materiałów, to jest to wybór idealny dla Ciebie.

Klocki do jogi rozwiną Twój zakres asan

Szeroki zakres zastosowań sprawia, że klocki do jogi przydają się zaawansowanym joginom, ale także początkującym. Kostki do jogi korkowe mają tę przewagę, że są lekkie, dlatego można je zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Jedziesz na wakacje i chcesz zabrać swój zestaw do jogi? Nie ma problemu. Wystarczy, że razem z matą spakujesz kostkę do jogi! Zwłaszcza że w naszej ofercie znajdziesz również zestawy, w których poza matą i kostką jest również wygodny pasek. W razie potrzeby możesz nawet dokupić specjalne torby. Dzięki temu rozwiniesz się w ćwiczeniach jogi, odzyskując spokój i odpowiednią równowagę między ciałem a duchem. Możesz być tego bardziej niż pewien!

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel