Longboardy do Dancingu

( ilość produktów: 10 )

Miejskie Sporty to miejsce, w którym każdy zajawkowicz longboardingu znajdzie coś dla siebie. Jeśli chcesz połączyć swoje zainteresowanie długą deskorolką z chodzeniem po desce, to longboardy do dancingu będą idealnym wyborem dla Ciebie! To rodzaj longboardów, które pozwalają na płynną i swobodną jazdę, podczas której można wykonywać różnego triki dancingowe, począwszy od cross-stepu.

Longboard do dancingu - cechy charakterystyczne

Longboardy przeznaczone do trików dancingowych są przede wszystkim dłuższe (zazwyczaj od 110 cm wzwyż) i szersze od innych longów, aby mieć więcej miejsca na wykonywanie widowiskowych tricków i tanecznych ruchów. Longboardy do tańczenia mają symetryczny kształt i tradycyjnie montowane traki od dołu, aby móc wykorzystać całą powierzchnię deski do trików. Oprócz tego posiadają po obu stronach charakterystycznie podgięte końce (tzw. kicktaile), pozwalające wybić longboard w górę do wykonania trików freestyle’owych. Koła można zastosować takiej samej wielkości jak w innych longboardach, czyli miękkie i o średnicy ok. 70 mm, ale zawodowi riderzy zazwyczaj używają nieco mniejszych kół - często bliżej 65 mm średnicy. 

 

Longboard Dancing - najlepszy styl do jazdy na “flacie”

Longboard Dancing to styl, który sprawdzi się idealnie do jazdy na płaskim terenie. Bez specjalnych warunków, bez zbędnych udziwnień. Wystarczy kawałek równej nawierzchni, i już można zacząć cieszyć się tą dynamiczną i elegancką formą jazdy na longboardzie. Longboard Dancing to styl, który szczególnie przypadnie do gustu fanom miejskiego klimatu i chilloutu ze znajomymi. Warto spróbować bez względu na to, czy jesteś już doświadczonym longboardzistą, czy dopiero zaczynasz przygodę z longboardem.

 

Longboardy do dancingu - jak zaczynać przygodę z tańcem na desce?

Jak wspomnieliśmy wyżej wystarczy czy dedykowany do tego longobard. W Miejskich Sportach znajdziesz szeroki wybór desek od najlepszych producentów, takich jak LandYachtz, Loaded, NKX czy Mindless. Oferujemy modele dla początkujących i zaawansowanych longboardzistów, a nasi doświadczeni pracownicy chętnie pomogą Ci wybrać odpowiednią deskę i akcesoria.

 

Deskorolka dancer - dla kogo?

Deskorolka dancer to idealny wybór dla tych, którzy chcą połączyć longboarding z tańcem i dobrą zabawą. To świetny sposób na rozwijanie swoich umiejętności i kreatywności, a także na spędzenie czasu na świeżym powietrzu w gronie znajomych. Wybierz już dziś swoją deskorolkę dancer i zacznij swoją przygodę z tańcem na desce!

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel