Narzędzia, griptape i inne

( ilość produktów: 16 )

W tym dziale znajdziesz wszelkiego rodzaju narzędzia longboardowe. 

Griptape - jest papierem ściernym, która przyklejamy na górną część blatu longboardowego. Jest on bardzo przyczepny i dzięki niemu stopy nie ślizgają się. Papier dostępny w naszym sklepie pasuje na szerokość każdego longboarda. Musimy tylko kupić odpowiednią długość. Griptape jest samoprzylepny więc jego naklejenie nie sprawia problemu. U nas znajdziesz gripa na swój longboard do cruisingu ( z standardowym ziarnem) czy do downhillu (z grubym ziarnem).

Podkładki pod trucki longboardowe są bardzo przydatne jeśli chcemy dbać o swój blat. Pochłaniają one także minimalną ilość drgań. Można ich użyć także w momencie gdy chcemy zwiększyć wysokość na której znajduje się blat longboardowy. Dostępne są różne grubości aby dopasować odległość blatu longboardowego od trucków.

Skate toole, które są dostępne mamy w dwóch kształtach, tzw. T-tool oraz Y-tool. Różnią się tym jak się je trzyma w ręce. Narzędzia te służą do regulacji wszystkich śrubek w longboardzie (montażówki, kingping, nakrętki na kołach). Skate tool jest bardzo pomocny jeśli szykujemy się na wycieczkę longboardową ponieważ jest jedynym narzędziem potrzebnym do wyregulowania swojej deski longboardowej.

Więcej informacji o akcesoriach dla jeżdżących na Longobardach, można znaleźć na naszym blogu: Sprzęt i akcesoria longboardowe, które warto mieć

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel