Darmowa wysyłka od 249 zł😀
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rampy

( ilość produktów: 1 )

Znasz już podstawy jazdy na hulajnodze? Chcesz wskoczyć na wyższy poziom? A może nieco podbić adrenalinę? W takim razie pora ruszać na rampę! Jednocześnie doskonale wiemy, że nie każdy może mieć dostęp do skateparku. Czasem może go nawet nie być w Twoim mieście, a jeśli jest, to niekoniecznie spełniający oczekiwania… Postanowiliśmy to zmienić, dodając do naszej oferty rampy na hulajnogę! Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że rampa na własnym podwórku to za droga zabawa i marzenie nie do spełnienia. No może Tony Hawk mógł sobie na to pozwolić. Czasy na szczęście się zmieniły i teraz każdy może w dobrej cenie postawić rampę na hulajnogę na podjeździe, na podwórku, czy kawałku wolnego placu. Jeśli znasz już Miejskie Sporty, to pewnie wiesz, że gdyby chodziło o propozycje na pół gwizdka, to nie zawracalibyśmy Ci głowy. W naszej ofercie możesz liczyć na rampy na hulajnogę od uznanych i cenionych producentów. Wszystkie propozycje przetestowaliśmy, żeby mieć pewność, że sprawdzają się w warunkach bojowych. Możesz więc być pewien, że posłużą i Tobie!

Rampy na hulajnogę od najlepszych

Na jakie propozycje możesz liczyć z naszej strony? Przede wszystkim na rampy na hulajnogę, które nie zawodzą. Oferujemy Ci certyfikowane propozycje, które posiadają odpowiednią trwałość i wytrzymałość. Nie pozwolilibyśmy sobie na dodanie propozycji, która stwarza zagrożenie dla ridera - np. tym, że się rozpadnie przy pierwszym najechaniu. Jednocześnie wybór masz całkiem spory. Rampa na hulajnogę, która oferuje najazd z czterech stron? Jest. Rampa do hulajnogi wyczynowej, które podniesie Twój skill? Jest. A może mini rampa do hulajnogi dla najmłodszych i początkujących? To też mamy! Sam widzisz, że wybór jest godny uwagi. Musimy przyznać, że tak komponowaliśmy naszą ofertę, żeby spełnić oczekiwania wszystkich riderów. Oczywiście trudno byłoby postawić rampę na hulajnogę o wysokości 2-3 metrów do naprawdę potężnych skoków. Przecież nie zmieściłaby się na Twoim podwórku! W przypadku takiego treningu najlepiej udać się na skatepark, ale nieco mniejsza, własna rampa, która umożliwia codzienny trening przed domem, jest nie do przecenienia.

Sprawdź rampy na hulajnogę o różnym przeznaczeniu

Naszą ofertę zawsze konstruujemy w taki sposób, aby na najlepszy sprzęt i akcesoria mogli liczyć wszyscy. Tak jest i w tym przypadku. Jeśli chodzi o rampy na hulajnogę, to mamy propozycje dla początkujących i bardziej zaawansowanych riderów. Nawet najmłodsi mogą się wkręcić. Jak? Mini rampa do hulajnogi na pewno wkręci go w regularne treningi! Oczywiście treningi na świeżym powietrzu. Rampa do hulajnogi duża? Nie ma problemu, mamy kilka propozycji dla nieco bardziej zaawansowanych riderów. Przykładem mogą być propozycje z rail?em. Co to? Grind rail to wąska rurka, na której można wykonywać różnego rodzaju triki i grindy na hulajnodze wyczynowej.

Rampa z railem ma tę zaletę, że sprawdzi się w rękach każdego ridera, który nie za bardzo ma ochotę niszczyć poręczy miejskich. To bezpieczniejsze rozwiązanie. Do tego nie musisz szukać specjalnych miejscówek, bo triki możesz trenować przed domem lub na większym placu - sam transport ramp na hulajnogę nie jest trudny. Większe zapakujesz do bagażnika samochodu, a te mniejsze przetransportujesz ręcznie sam lub z kolegami. Naprawdę nie są ciężkie! Możecie nawet zrzucić się z kumplami i kupić rampy, dzięki którym sami skonstruujecie mini-skatepark. Wyobrażasz sobie takie możliwości jeszcze kilka lat temu?

Rampa na hulajnogę dla młodszych i starszych

Każdy rider chce w którymś momencie wskoczyć na wyższy poziom. Rampa na hulajnogę na pewno Ci w tym pomoże, poszerzając wachlarz Twoich trików. Przykład? Solidna rampa na hulajnogę pozwoli Ci się wzbić w powietrze, wykonując nawet złożone ewolucje. O bezpieczeństwo nie musisz się obawiać, ponieważ postawiliśmy na sprawdzone propozycje, które z jednej strony są lekkie i proste w montażu (nie wymagają specjalistycznych narzędzi), zaś z drugiej bardzo wytrzymałe. Jeśli prawidłowo je zmontujesz, to nie ma możliwości, aby coś się rozjechało w trakcie najazdu, czy grindu. Pamiętaj jednak o zaopatrzeniu się w:

Do tego wiele ramp na hulajnogę ma tę zaletę, że składają się z różnych modułów, które możesz łączyć na różne sposoby. Nie ma więc mowy, aby znudziło Ci się najeżdżanie w jednym miejscu - w takiej sytuacji przestawiasz jeden moduł w inne miejsce, żeby np. wydłużyć rampę i ćwiczyć manuale. Brzmi okej? Sam widzisz, że rampa do skakania na hulajnodze to must have dobrego ridera, który mierzy naprawdę wysoko. Dosłownie i w przenośni!

Rampa do hulajnogi wyczynowej poprawi skill

Rampa do hulajnogi wyczynowej zdecydowanie poprawi Twój skill. Poszczególne modele mogą być używane jako rampa dla początkujących do nauki pierwszych skoków. Bardziej rozbudowane rampy do hulajnóg wyczynowych z pewnością przydadzą się ambitniejszym riderom, którzy chcą ćwiczyć grindy i złożone ewolucje. Obawiasz się o stabilność konstrukcji? Niepotrzebnie. Większe modele (np. do 100kg) wytrzymają nawet najpotężniejsze skoki. Do tego całość wykonana jest ze wzmocnionego tworzywa sztucznego PVC i posiada elementy wzmacniające zarówno pod spodem, jak i po bokach. Do tego powierzchnia jest antypoślizgowa, więc nie ma mowy o przykrym wypadku. Rampa do hulajnogi wyczynowej może być  wykorzystywana jako rampa wolnostojąca. Nie ma jednak problemu z przymocowaniem jej do podłoża.

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel