Jojo Nieresponsywne

( ilość produktów: 16 )

Opanowałeś już podstawy z yoyo a może chcesz od razu zacząć od profesjonalnego jojo? W takim razie od razu wybierz model nieresponsywny! Nieresponsywne yoyo to takie jojo, które nie wraca do ręki po szarpnięciu nadgarstkiem, dając więcej kontroli i czasu na wykonywanie sztuczek. Aby zwinąć jojo na sznurek musisz wykonać prosty trik o nazwie "bind". To jedneocześnie pierwszy trik jakiego nauczysz, a trening nie powinien zając Ci dłużej niż jeden wieczór. W ofercie sklepu Miejskie Sporty znajdziesz całą gamę modeli, które zdecydowanie robią różnicę. To flagowe propozycje od czołowych producentów, na czele z YoYoFactory. W kategorii produktów "yoyo dla zaawansowanych" oferujemy szeroki wybór jojo z nieresponsywnym łożyskiem, czyli takim, które po pociągnięciu joja w górę, nie wraca automatycznie do ręki. Aby to zrobić trzeba wykonać trik typu bind. Jesteś ciekawy, co dla Ciebie przygotowaliśmy? W takim razie rzuć okiem na naszą ofertę yoyo dla zaawansowanych!

Yoyo dla zaawansowanych - najlepsze propozycje

W Miejskich Sportach nigdy nie idziemy na łatwiznę. Oczywiście moglibyśmy dodać do naszej oferty pierwsze lepsze propozycje. Ale my wolimy najpierw je przetestować. Dzięki temu możemy być pewni, że każde yoyo wyróżnia się doskonałą jakością. Na co możesz liczyć? Z pewnością na yoyo dla zaawansowanych, które:

 

  • posiadają trwałą,
  • najczęściej metalową konstrukcję,
  • doskonałe łożyska dla wymagających (m.in. Center Track),
  • doskonałe wyważenie dla zwiększenia dynamiki i spinu,
  • ergonomiczny profil dla jeszcze większej wygody.

Do tego yoyo dla zaawansowanych jest gotowe do treningu od razu po wyjęciu z pudełka. Tak jest, większość flagowych modeli z naszej oferty jest praktycznie bezobsługowa. Co to dla Ciebie oznacza? To, że nie wymaga specjalnego oleju ani smarowania, nie ma też skomplikowanych dodatkowych części do złożenia przed rozpoczęciem zabawy. A to wciąż nie wszystkie zalety!

Yoyo dla zaawansowanych, które robi różnicę

U nas nie ma mowy o propozycjach na pół gwizdka. Współpracujemy z najlepszymi właśnie po to, aby móc oferować wszystkim zajawkowiczom najlepsze propozycje na rynku. No właśnie: co wyróżnia yoyo zaawansowane? Przede wszystkim rodzaj łożyska. W tym przypadku masz do czynienia z łożyskami nieresponsywnymi. Idealnie nadają się dla bardziej zaawansowanych graczy. To szybkość, moc i poczucie kontroli nad wykonywanymi trikami - bez tego nie ma skilla! Szukasz yoyo profesjonalne, które umożliwi Ci techniczne kombinacje sznurkowe, efektowne grindy lub modne finger spiny? W takim razie usiądź wygodnie, bo u nas znajdziesz model, który w 100% sprosta Twoim wymaganiom! Przykładem mogą być modele dla zaawansowanych:

Sprawdź yoyo dla zaawansowanych z naszej oferty

Wszystkie modele yoyo dla zaawansowanych, które Ci proponujemy, wyróżniają się doskonałą jakością, trwałością, ale też? świetnym designem. Tylko rzuć na nie okiem - to kapitalny design, który przykuwa wzrok. U nas nie ma mowy o propozycjach na pół gwizdka. Doskonałym przykładem mogą być modele sygnowane nazwiskami najlepszych zawodników yoyo. Przykładem może być model YoYoFactory Shutter sygnowany nazwiskiem Mistrza USA - Gentry?ego Steina! Wskocz na jeszcze wyższy poziom, stawiając na sprzęt, który robi różnicę. Zwłaszcza że masz go na wyciągnięcie ręki!

 

Pamiętaj też, żeby obczaić pozostałe propozycje z naszej oferty, w tym:

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel