Kaski na deskorolkę

( ilość produktów: 71 )

Jazda na desce musi iść w parze z odpowiednią ochroną. Nie jest przecież tajemnicą, że proces zdobywania skilla i wykręcania coraz trudniejszych trików wymaga od nas poświęcenia. Czasem po prostu trzeba upaść, żeby po chwili wstać i z jeszcze większą motywacją wykonać kolejne ollie. Z własnego doświadczenia możemy powiedzieć, że decha uczy nie tylko pokory, ale również samozaparcia i charakteru. Ważne jest jednak, żeby się odpowiednio zabezpieczyć. Właśnie dlatego do naszej oferty dodaliśmy kaski na deskorolkę. Co je wyróżnia? Przede wszystkim zadbaliśmy o asortyment od najlepszych producentów na rynku. To propozycje posiadające odpowiednie atesty, potwierdzające ich trwałość i bezpieczeństwo. U nas znajdziesz odpowiedni kask na deskorolkę  dla siebie, kumpla, czy dziecka!

Kaski na deskorolkę - bezpieczne, atestowane modele

Paradoksalnie, im jesteś lepszym skaterem, tym lepsze kaski na deskę powinny Cię interesować. Przecież wraz ze wzrostem umiejętności idzie chęć przekraczania kolejnych granic. Jeszcze wyższe ollie, dołożenie kolejnego obrotu w powietrzu, może wjazd na większą rampę - i super, trzeba sobie stawiać kolejne cele. Jednak na pierwszym miejscu zawsze powinieneś postawić swoje bezpieczeństwo. Odpowiedni kask na deskorolkę jest na wagę złota. Po pierwsze: potencjalny uraz mógłby Cię wykluczyć z treningów na naprawdę długo (w skrajnych sytuacjach mógłby pozbawić Cię możliwości realizowania swojej pasji). Po drugie: mając odpowiednie zabezpieczenia dużo komfortowej i bez obaw się trenuje.  

Kaski na deskorolkę. Sklep Miejskiesporty.pl przygotował szeroki wybór

Dlaczego odpowiedni kask na deskorolkę jest tak ważny? Nietrudno sobie wyobrazić, że każde uderzenie w głowę przy upadku może skończyć się naprawdę źle. Chyba że masz odpowiednią ochronę. Naprawdę dobry kask na deskorolkę potrafi zminimalizować do zera ryzyko urazu. Jednocześnie wiemy, że chcesz zachować wygodę jazdy. Bez obaw, do naszej oferty dodaliśmy wyłącznie takie kaski na deskę, które poza bezpieczeństwem, gwarantują wygodę użytkowania. Dzięki temu możesz liczyć na idealny balans funkcjonalności i komfortu jazdy!

Nie zapomnij również sprawdzić pozostałych propozycji z naszej oferty. Sklep MiejskieSporty.pl przygotował dla Ciebie:

  • ochraniacze przeznaczone dla dorosłych,
  • ochraniacze dedykowane dla dzieci,
  • ochraniacze idealne na hulajnogi,
  • ochraniacze świetne do jazd na rolkach.

Do tego możesz liczyć na cały niezbędny asortyment na deskę, w tym:

  • gripy do dechy,
  • kółka na deskę,
  • trucki deskorolkowe,
  • łożyska do zadań specjalnych,
  • czy montażówki.

Sprawdź je koniecznie!

Kask na deskorolkę to podstawa bezpiecznej jazdy

Nie da się ukryć, że jazda na desce to sport ekstremalny. Często ewolucje wykonujesz w powietrzu i to na sporych wysokościach. Do tego jeździsz często po twardych powierzchniach: betonowym bowlu, asfaltowej ulicy lub metalowym railu. Cóż, my wolelibyśmy nie uderzyć w nie głową. Zwłaszcza że wystarczy odpowiedni kask na deskorolkę i po krzyku! Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że do tej pory mogłeś mieć do czynienia z kaskami deskorolkowymi niskiej klasy. Tego typu propozycje są niewygodne, ciężkie i mało praktycznie - skutecznie więc zniechęcają do jakiejkolwiek ochrony. Ale na nas możesz liczyć! Sklep Miejskiesporty.pl przygotował dla Ciebie takie kaski na deskorolkę, które łączą w sobie wszystkie najważniejsze cechy. To trwałość, wygoda, świetny design oraz niezbędne atesty.

Z tymi kaskami na deskorolkę poczujesz się pewniej

Wielu użytkowników popełnia ten błąd, że źle dobiera kask, np. nieadekwatnie do rozmiaru głowy. Pamiętaj, że kaski na deskorolkę należy nosić poziomo - chodzi o to, aby kask przylegał do granicy brwi, a nie zjeżdżał do dołu ani nie ześlizgiwał się do tyłu. Tylko w ten sposób zachowasz maksymalne bezpieczeństwo przy upadku. A wiemy, co mówimy, bo przez wiele lat zaliczyliśmy już każdą możliwą glebę. Możesz więc nam zaufać i przede wszystkim uczyć się na naszych błędach - nie własnych, bo te mogą skończyć się tragicznie. Kask i deskorolka zawsze powinny iść ze sobą w parze!

Więcej o kaskach na deskorolkę przeczytasz na naszym blogu!

Ruszaj na rampę wyłącznie z kaskiem na deskorolkę!

W naszej ofercie z pewnością dobierzesz najwygodniejszy dla siebie kask do jazdy na deskorolce. Przykładem mogą być modele wykonane w technologii Hollowtech oraz posiadające praktyczny "Twist n' Fit" design, dzięki któremu łatwo dopasujesz kask do własnych potrzeb. Do tego modele z naszej oferty posiadają zewnętrzną konstrukcję skorupy, która jest niezwykle wytrzymała, natomiast wewnątrz znajdują się specjalne wkładki amortyzujące wstrząsy. Do tego komfort w każdym kasku na deskorolkę zapewniony jest dzięki dodatkowemu welurowemu wyściełaniu 360 Velur Soft Padding wokół jego krawędzi i na samej górze. Możesz więc być pewien, że ten wybór posłuży Ci z powodzeniem naprawdę długo!

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel