Surfskate

( ilość produktów: 27 )

Zawsze marzyłeś, żeby poserfować na falach, jednak mieszkasz w Warszawie lub innym mieście, które nie ma w okolicy morza i srogich fal? A co, gdybyśmy Ci powiedzieli, że możesz poserfować „na sucho”? Tak jest, nie przesłyszałeś się! Mowa tutaj o deskorolkach surfskate. Jak to działa? Cóż, tego typu deski posiadają trucki nieco innej budowy. Chodzi o to, że działają na innej płaszczyźnie niż standardowe trucki typu TKP (Traditional Kinping) lub RKP (Reverse Kingpin). Dzięki temu deska surfskate imituje pływanie na falach. Możesz nam wierzyć, że to absolutnie kapitalne przeżycie, a sama jazda wciąga, daje kopa adrenaliny i pozwala poczuć się, jak na najlepszej fali. Zwłaszcza gdy wybierzesz dechę naprawdę wysokiej jakości – a na takie możesz liczyć w ofercie sklepu Miejskie Sporty!

Surfskate to świetny wybór dla każdego

Pewnie teraz zastanawiasz się: a może to nie dla mnie? Nic bardziej mylnego! Dobry surfskate jest absolutnie dla każdego: dzieci, kobiet, mężczyzn, wysokich, niskich, dla wysportowanych i tych, którzy po prostu chcą się nieco poruszać. Tutaj wystarczy odrobina treningu, nieco wprawy, której nabierzesz po kilku jazdach, i będziesz mógł dosłownie śmigać niczym surfer na desce surfingowej? tyle że w miejskiej dżungli, czy na skateparku! Warto tutaj zaznaczyć, że w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie modele od znanych i cenionych producentów, którzy znają się na rzeczy. Zadbaliśmy o to, ponieważ sami nie znosimy bylejakości. A surfskate to nasza najnowsza zajawka!

Surfskate deska - sprawdź te modele!

Surfskate deska to zupełnie inny rodzaj feelingu z jazdy. Co więcej, nie ważne, czy wcześniej już jeździłeś na jakiejś desce, czy to będzie Twój pierwszy raz - możesz śmiało stawać na desce i ruszać w drogę. Tutaj nawet początkująca osoba, która do tej pory nie miała żadnych doświadczeń z jazdą, może liczyć na świetną zabawę. Oczywiście będzie musiała popracować nad skillem, ale hej - przecież o to w tym wszystkim chodzi! Wystarczy, że trochę pojeździsz i będziesz mógł wykonywać takie manewry, jak:

  • bottom turn,
  • off the lip,
  • czy backside i frontside snapy.

Deskorolka Surfskate to świetny trening

Marzysz o tym, żeby kiedyś stanąć na desce do surfowania, ruszając na fale? Cóż, tego uczucia nie da się porównać do niczego innego, więc trzymamy kciuki! Nie jest jednak tejemnicą, że w Polsce sezon na surfowanie jest dosyć kapryśny i nieszczególnie długi. Co robić przez resztę roku? Tutaj Cię zaskoczymy: dalej możesz trenować! Deskorolka surfskate świetnie się do tego nadaje i nie potrzebujesz wcale wody. Jazda na surfskate wiernie odwzorowuje ruchy wykonywane podczas surfowania. Pozwala więc na świetne i naturalne wyuczenie pamięci mięśniowej i odruchów, które są niezbędne do rozwinięcia techniki na surfingu. I jak, deska surfskate Cię zainteresowała?

Deski surfskate - szeroki wybór modeli!

Deski surfskate, które u nas znajdziesz, to sprawdzone modele. Możesz również wybrać propozycję dla swojego dziecka. W ten sposób zachęcisz pociechę do ruchu na świeżym powietrzu. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w której będzie spędzać całe dnie przed telefonem, czy komputerem. Kto wie, może zaczniecie trenować razem? Nie zwlekaj i obczaj deski surfskate z naszej oferty. W razie pytań możesz też się do nas śmiało odezwać ? na pewno odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości, możesz być tego pewien. Możemy śmiało powiedzieć, że Twoja deskorolka surfskate już na Ciebie czeka w Miejskich Sportach!

Surfskate - zacznij niesamowitą przygodę

Dlaczego warto rozpocząć przygodę z surfskate? Wróćmy na moment do korzeni: jazda na desce powstała, gdy kilku zapalonych surferów z Kalifornii doczepiło do swoich desek kółka. Przez lata technika produkcji poszła do przodu. Dziś, właśnie dzięki wysokiej klasy deskom do surfskate, możesz liczyć na surfowanie po mieście! To doskonała alternatywa do jazdy w dni bez fal lub dla osób, które nie mieszkają przy oceanie. My szybko przekonaliśmy się, że surfować można nawet po betonie. Wrażenia są tego warte!

Nie zapomnij również dobrać odpowiednich:

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel