Blaty deskorolkowe

( ilość produktów: 6 )

Jeśli szukasz blatu do swojej deskorolki to mamy coś dla Ciebie. Tutaj możesz zaopatrzyć się w blat do deskorolki. Wykonane z najwyższej jakości drewna czyli klonu kanadyjskiego.

Blaty specjalnie wyprofilowane w taki sposób, który umożliwia komfortową jazdę. Podgięte kicktaile deskorolki czy końce deski dają możliwość robienia tricków na flacie (płaskiej nawierzchni) czy też na przeszkodach czy skateparku.

Do wyboru są różne rozmiary blatów deskorolkowych od 7,25 cala (szerokość deski). Jeśli nie wiesz jaki blat do deskorolki wybrać to trzeba po prostu zaopatrzyć się w taki, który będzie umożliwiał w jak najłatwiejszym stopniu zlądowanie tricku. To oznacza, że osoby o większym rozmiarze stopy powinny korzystać z szerszych blatów, tak aby deskorolka pasowała. Trzeba też wiedzieć, że im mniejszy blat tym jest bardziej zwrotny i łatwiej nim rotować podczas wykonywania ewolucji. Większy blat do deskorolki natomiast trudniej jest obracać podczas robienia tricków ale łatwiej na nim zlądować trick.

Kupując blat deskorolkowy trzeba pamiętać aby pokryć go griptapem czyli papierem ściernym aby stopy się nie ślizgały kiedy na nim stoimy.

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel