Trickboard

( ilość produktów: 1 )

Miejskie Sporty to styl życia – chodzi o to, aby być maksymalnie aktywnym, a przez to… po prostu szczęśliwym. Jesteśmy zachwyceni tym, jak bardzo ludzie mogą się różnić – każdy z nas ma przecież swoją własną zajawkę! Właśnie dlatego w ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy szeroki wybór akcesoriów do ćwiczeń. Tym razem proponujemy trickboard. Do czego służy? To dość nowatorskie akcesoria do ćwiczeń, które sprawdzą się u osób w każdym wieku. Przede wszystkim trickboardy pozwalają na rozwój zdolności motorycznych, równowagi, czy koordynacji. Jednocześnie samo ćwiczenie jest dobrą zabawą! Pamiętaj, że odpowiednia koordynacja ruchowa to podstawa nie tylko w sporcie, ale i… po prostu w codziennym życiu. A deska do ćwiczenia balansu właśnie to gwarantuje.

Trickboard - sklep, w którym znajdziesz akcesoria do ćwiczeń

Komu z pewnością przyda się trickboard? Na pewno każdemu zawodnikowi przygotowującemu się do sezonu narciarskiego lub snowboardowego. Do tego przydaje się każdemu skatowi - dzięki temu prostemu ćwiczeniu możesz trenować łapanie odpowiedniego balansu również w domu. Dzięki temu nawet przy złej pogodzie nie próżnujesz, a Twój skill stale rośnie! Do tego deska trickboard sprawdzi się w przypadku miłośników wspinaczki, czy treningu ogólnorozwojowego. Sam widzisz, że zakres zastosowań deski do ćwiczenia balansu jest spory. My nie wyobrażamy sobie domowej siłowni bez trickboardu!

 

Trickboardy od znanych i sprawdzonych producentów

Kupując w sklepie Miejskiesporty.pl, masz gwarancję, że stawiasz na znanych i cenionych producentów. U nas nie ma mowy o bublach, badziewiach i propozycjach na pół gwizdka - za bardzo szanujemy swój i Twój czas. Możesz więc liczyć na trickboardy, które są odpowiednio trwałe, wyważone i przede wszystkim bezpieczne. To propozycje, na których mogą ćwiczyć zawodowi sportowcy, dzieci, czy osoby starsze (choć warto, aby ktoś im asystował w trakcie ćwiczeń). Deska do ćwiczenia balansu świetnie sprawdza się w przypadku ćwiczeń ogólnorozwojowych. Przede wszystkim podnosi czucie mięśni i poprawia refleks - właśnie dlatego stanowi stały element treningu u wielu zawodowych sportowców jak choćby piłkarzy, koszykarzy, czy zawodników sportów walki.

Nie zapomnij rzucić okiem na nasz pozostały asortyment, dzięki któremu stworzysz własną siłownię w domu:

  • piłki do gimnastyki,
  • hantle,
  • kettlebells,
  • skakanki,
  • czy maty idealne do ćwiczeń (również do jogi)!

Deska trickboard to wybór dla każdego

Deska trickboard + regularne ćwiczenia = wyćwiczone ciało o doskonałej motoryce, balansie i koordynacji. Możemy uczciwie przyznać, że już po kilku dniach treningu odczujesz wyraźną różnicę. A do samego treningu nie potrzeba wiele. Wystarczy deska trickboard i odrobina przestrzeni. Poziom trudności i ilość ćwiczenia na trickboardzie możesz zwiększać systematycznie. Jak to mówią: sky is the limit! Tak samo jak w kalistenice (która zresztą jest naszą zajawką) - nie ma sufitu. Każde ćwiczenie na desce do balansu da się wykonać w trudniejszej wersji, szybciej, dłużej, lub z dodatkowym utrudnieniem (np. zamkniętymi oczami). W ten sposób wyrobisz sobie skill niczym mistrz kung-fu.

Deska do balansu to świetny sposób na ćwiczenia

Niewiele jest tak uniwersalnych sprzętów do ćwiczeń, jak właśnie deski do balansu. Przecież sama deska jest bardzo prosta: składa się z deski i doskonale wyprofilowanego wałka. Podstawowe modele, dla nieco bardziej początkujących osób, posiadają również zamontowane pod deską "hamulce", czyli ograniczniki, które uniemożliwiają spadnięcie z wałka. Oczywiście na wyższym etapie możesz wskoczyć na kolejny level, wybierając trickboard bez ograniczników, czyli tzw. trickboard rocker. Wszystko po to, aby maksymalnie uatrakcyjniać sobie ćwiczenie, maksując swojego skilla.

Deska do balansu typu trickboard - koniecznie je sprawdź!

Dlaczego warto postawić na nasz sklep? Po pierwsze: współpracujemy z najlepszymi producentami. Możesz więc liczyć na sprawdzone trickboardy, które posiadają odpowiednie atesty bezpieczeństwa. Po drugie: możesz liczyć na nasze pełne wsparcie merytoryczne - z pewnością doradzimy Ci najlepszy wybór na początek swojej przygody. Po trzecie: oferujemy najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku! Nie czekaj i już teraz sprawdź deski do balansu i postaw na pełen trening. Możesz być pewien, że Twoje ciało Ci za to podziękuje!

 

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel