Longboardy Pintail

( ilość produktów: 7 )

W tej kategorii znajdziesz longboardy pintail, czyli klasyczny longbardowy kształt, nawiązujący do korzeni lonboardingu, czyli surfingu. Już na pierwszy rzut oka widać, że kształt jest podobny do deski surfingowej, z charakterystycznym spiczastym zakończeniem z tyłu deski i szeroką platformą bliżej środka deski. Longboard pintail idealnie nada się do stylowych dojazdów i do carvingu. 

Longboard Pintail czyli jaki? - Cechy charakterystyczne

Jest to kształt blatu, który przypomina deskę surfingową. Szeroki deck z przodu deski jest zakończony ostrym tailem. Po drugie, jest on montowany w standardowym systemie montażu traków, czyli topmount, co oznacza, że traki są całkowicie schowane pod drewnianym deckiem. Cała powierzchnia longbardu jest do wykorzystania, co umożliwia wykonywanie ruchów podobnych do jazdy na surfingu.

Do jakiej jazdy najbardziej nadają się longboardy pintail?

Pintaile świetnie nadają się do cruisingu i do stylowych dojazdów, gdziekolwiek chcesz się znaleźć. To świetny longboard na wakacje, do parku, jak i jako środek komunikacji. Dzięki tradycyjnemu montażowi traków, na platformie stoi się nieco wyżej do ziemi, co pozwala na większe wychylenie deski i mocniejsze i ciaśniejsze skręty. Pintail to idealny longboard do carvingu, wymijania przeszkód czy przechodniów na swojej drodze. Jeśli interesuje Cię wykorzystanie longa do cruisignu po mieście i nie masz aspiracji do wykonywania trików, to będzie bardzo dobry wybór. 

Longboardy w kształcie pintail, czy inne?

Oprócz charakterystycznej łezki, nie zapomnij sprawdzić longboardów do dancingu, czy longbardów o kształcie symetrycznym twin-tip, a także całej naszej kategorii kompletnych longboardów. W razie pytań pisz do nas lub odwiedź nasz sklep w Warszawie, a doradzimy coś na miejscu.  

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel