Kółka do deskorolek

( ilość produktów: 16 )

Jeśli już trochę jeździsz na desce, to doskonale wiesz, jakie znaczenie mają odpowiednie kółka do deskorolki. Jeśli dopiero zaczynasz, warto abyś od razu się dowiedział! Pamiętaj, że kółka jako jedyna część mają styczność z podłożem w trakcie trwania jazdy. Warto więc wybrać takie, które będą odpowiadać Twojej desce i Twojemu stylowi jazdy. Pamiętaj, że bezpieczna i wygodna jazda to podstawa. Dopiero, gdy to opanujesz, przyjdzie pora na trudniejsze triki. Podstawą zawsze jest opanowanie podstawowych ruchów, czyli balansu, skręcania, czy hamowania. Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ mamy dla Ciebie świetne kółka do deskorolki!

Kółka do deskorolki od najlepszych

Co powinno wyróżniać dobrej jakości kółka do deskorolki? Przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Bardzo często standardem w deskach (głównie tych z niższej półki cenowej) są absolutnie standardowe kółka. Czasem są po prostu przeciętne, a bywa i tak, że są naprawdę słabe. Te słabe zdecydowanie obniżą nie tylko komfort jazdy, ale także bezpieczeństwo. Możesz np. wyłożyć się na nierówności. Inną sprawą jest znaczny spadek osiągów. Nie jest przecież tajemnicą, że kiepskie kółka do deskorolki nie pozwolą Ci osiągnąć szczególnie imponującą prędkość w trakcie jazdy. Nie musisz się jednak martwić - zadbaliśmy o to. W naszej ofercie znajdziesz kółka do deski, które zapewnią Ci nie tylko przyczepność, ale też odpowiednią trwałość? choćby po to, aby z lekkością wylądować po potężnym ollie!

Kółka do deskorolki wyróżniające się trwałością

Mieliśmy okazję jeździć na kiepskiej jakości kółkach do deskorolki... kiepski pomysł. Nie musisz popełniać tego błędu - lepiej uczyć się na cudzych. Wybierz więc od razu kółka do deski, które wyróżniają się trwałością i odpowiednią amortyzacją. Tutaj doskonale sprawdzają się propozycje wykonane z poliuretanu. To niesamowicie lekki materiał, który jednocześnie wytrzymuje duże obciążenia. Pamiętaj jednak o dobraniu odpowiedniego rodzaju kółek:

  • twarde kółka będą zapewniać Ci większe prędkości i dłuższą żywotność, ale też mniejszą przyczepność i wyraźnie zmniejszą absorpcję wstrząsów,
  • z kolei miękkie kółka zapewnią większą absorpcję wstrząsów i przyczepność, ale kosztem mniejszej prędkości i krótszej żywotności.

Jednak bez obaw. W ofercie Miejskich Sportów możesz liczyć na solidne propozycje zarówno dla początkujących skate'ów, jak i bardziej doświadczonych. A jeśli nie wiesz, jakie kółka do deskorolki będą najlepsze w Twoim przypadku, to więcej przeczytasz na naszym blogu: "Jakie kółka do deskorolki? Sprawdź nasz poradnik".

Sprawdź różne rodzaje kółek do deskorolki

Koniecznie śledź naszą ofertę, bo regularnie dodajemy do niej nowe produkty. Nie inaczej jest w przypadku kółek do deskorolki. O ich jakość nie musisz się martwić, ponieważ wybieramy tylko te, które naprawdę wyróżniają się jakością. Sami lubimy wyskoczyć do skateparku, więc z pierwszej ręki wiemy, które propozycje są warte uwagi, a które? po prostu warto omijać szerokim łukiem. Weź również pod uwagę, że rodzaj wybranych kółek do deski zależy od Twojego stylu jazdy. Możliwe, że na początku będziesz musiał przekonać się, co tak naprawdę najbardziej Ci pasuje. Wolisz jazdę swobodną po mieście? A może chcesz śmigać po skateparkach w stylu vert, gdzie potrzebna jest odpowiednia prędkość umożliwiająca wjazd na wysoką rampę?

Nie zapomnij zerknąć na nasze pozostałe produkty dla skaterów:

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel