Trucki longboardowe

( ilość produktów: 8 )

W tej kategorii znajdziesz trucki do longboarda. Oferujemy modele o szerokości 180 lub 184mm. W ofercie dostępne są trucki o kącie 44-50 stopni, a więc takie, które stosuje się w longboardach do downhillu, freeride’u, cruisingu czy dancingu. Proponujemy same markowe sprzęty od producentów takich jak Atlas, Paris, Bear, Caliber czy Bolzen. Trucki longboardowe sprzedawane są w komplecie po dwie sztuki.

Na miasto polecamy trucki RKP z odwróconym kingpinem o kącie 50 stopni, zapewnią one dobrą skrętność. Do downhillu powinno się wybierać zestaw o kącie 44 stopni, który zachowa stabilność podczas pokonywania zakrętów z dużą prędkością.

Wszystkie modele wykonane są z wysokiej klasy materiałów. Są bardzo wytrzymałe. W zależności od przeznaczenia i tego jak skrętne potrzebujemy traki można je regulować za pomocą nakrętek na kingpinie. Twardość (skrętność) trucków longbaordowych zmieniamy również za pomocą bushingów czyli gumek w truckach. Bardziej miękkie i w kształcie stożka będą lepsze do cruisingu, a trucki z twardszymi gumkami w kształcie baryłki zachowają lepsza stabilność ale ciężej na nich skręcać.

Przeczytaj więcej o truckach longboardowych na naszym blogu:

Jak montować traki w longboardzie?

Trucki - podstawowe informacje

 

 

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel