Maty Do Jogi

( ilość produktów: 4 )

Przyznaj, że dzisiejsze tempo pracy i w ogóle życia jest wykańczające… A przecież zdrowie i nasze samopoczucie powinno być dla nas priorytetem! Tutaj regularne ćwiczenia jogi okazują się zbawienne. Sami zachwyciliśmy się tą formą ćwiczeń, czy wręcz stylu życia. Jednak szybko zorientowaliśmy się, że znalezienie na rynku dobrej jakości maty do jogi jest naprawdę trudne. Nie zależało nam na propozycjach niskiej jakości, które się ślizgają, są niewygodne i do tego wykonane ze szkodliwych dla środowiska materiałów. Obraliśmy zupełnie inną filozofię, oferując maty do jogi, które łączą w sobie wszystkie najważniejsze cechy. Tak, Happy Yogi to miejsce, w którym z pewnością znajdziesz coś dla siebie - nieważne, czy jesteś doświadczonym, czy początkującym joginem.

Maty do jogi najwyższej jakości

Na czym Ci najbardziej zależy przy wyborze maty do jogi? Z pewnością na bezpieczeństwie i komforcie. Trudno skupić się na relaksie i złapaniu równowagi między ciałem a duchem, jeśli mata ucieka spod rąk, czy nóg. Albo co gorsza - uczula. A tak się przecież zdarza.  Przecież skóra jest w ciągłym kontakcie z powierzchnią maty. Rozwiązaniem jest ekologiczna mata do jogi. W naszej ofercie skupiliśmy się wyłącznie na takich propozycjach. Poza bezpieczeństwem kolejną zaletą jest po prostu trwałość. Jeśli chcesz zabierać ze sobą matę w podróż (my nasze maty zabieramy ze sobą na każdy dłuższy wyjazd, szczególnie wakacyjny), to warto postawić na trwałą propozycję. Mata do jogi powinna dać się z łatwością zwinąć i przetransportować.

U nas znajdziesz maty do jogi z ekologicznych materiałów

Mata do jogi powinna być przyjemna w dotyku. Niestety to niemożliwe, jeśli jest wykonana ze sztucznych materiałów, np. PVC. My idziemy inną drogą. Stawiamy wyłącznie na naturalne, ekologiczne maty do jogi wykonane z takich materiałów, jak:

  • naturalny korek,
  • czy kauczuk.

Ich zalety? Przede wszystkim fakt, że to produkty naturalne, więc składają się nadających się do recyklingu, biodegradowalnych materiałów. Jednocześnie nasze maty do jogi spełniają wysokie standardy ochrony środowiska i zdrowia. Są absolutnie wolne od PVC, Bisfenolu A (BPA) i do tego są testowane zgodnie z wysokimi standardami zanieczyszczeń.

Mata do jogi, którą pokochasz

Jogina z jego matą łączy specyficzna więź. Tutaj musi zachodzić synergia, aby sesja treningowa (choć nie lubimy używać słowa ?trening? w kontekście jogi) pozwoliła oczyścić umysł. Dlaczego o tym wspominamy? Dlatego, że naszą ofertę skomponowaliśmy w taki sposób, aby każdy model maty do jogi służył użytkownikowi. Jednocześnie fantastyczny design i wysoka jakość wykonania pozwalają się skupić i odprężyć. Raczej unikamy krzykliwych kolorów, czy wzorów. W jodze chodzi o poczucie harmonii ciała i ducha i to na tym się skupiamy. Jednocześnie chcemy Ci ułatwić zadanie, dlatego możesz liczyć na zestawy, w skład których wchodzi nie tylko mata do jogi, ale także kostka, czy pasek do jogi. To ułatwia zarówno transport, jak i same ćwiczenia.

Maty do jogi dla początkujących i zaawansowanych joginów

Każdy kiedyś zaczynał - pamiętaj, że do osiągnięcia spokoju ducha, odprężenia i złapania odpowiedniego balansu emocjonalnego ważna jest determinacja oraz regularność w uprawianiu jogi. Do tego w trakcie samego ćwiczenia nic nie może Cię rozpraszać. A już na pewno nie może to być przesuwająca się mata. O tym również pomyśleliśmy. Zaawansowani jogini, którzy preferują dynamiczny styl, znajdą dla siebie maty do jogi antypoślizgowe. Te wyróżniają się wysokim stopniem odporności na poślizg, a przy tym są po prostu przyjemne w dotyku. Ale nie tylko zaawansowani znajdą u nas odpowiednie akcesoria i maty do jogi idealne pod swój gust. Także początkujący znajdą doskonałe maty, czy nawet całe zestawy, które pomogą im rozpocząć fantastyczną przygodę, jaką jest poznawanie siebie i odzyskiwanie utraconego spokoju ducha.

Maty do jogi, które łatwo utrzymać w czystości

A co z higieną? Tutaj również nie ma problemu - powierzchnię maty do jogi możesz czyścić wilgotną szmatką. Możesz również użyć biologicznego środka czyszczącego z octu jabłkowego rozcieńczonego wodą. Pamiętaj tylko o dokładnym wysuszeniu maty przed zwinięciem! Kwestia higieny jest równie ważna, co trwałość, czy wygoda. Tutaj również zwróciliśmy szczególną uwagę. Proponowane przez nas maty do jogi nie uczulają i dają się wygodnie wyczyścić bez specjalistycznych środków, czy uszczerbku na samej powierzchni maty. To co, który wybór najbardziej Cię interesuje? Mata o jogi korkowa? A może mata do jogi kauczukowa? Koniecznie sprawdź naszą ofertę!

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel