Jojo do Loopowania

( ilość produktów: 3 )

W tej kategorii znajdziesz modele jojo do loopowania, czyli do stylu gry 2a. Charakteryzują się one specjalnymi cechami konstrukcyjnymi, które pozwalają na łatwiejsze i bardziej precyzyjne wykonywanie charakterystycznych dla tego stylu pętli (loopów). Yoyo do loopowania jest responsywne i mają węższy profil niż jojo do 1a. Triki wykonujemy obiema rękami, zatem do tego stylu potrzebujemy dwóch jojo.

Yoyo do loopowania 2A - wymagający techniczny styl z dwoma yoyo

Styl 2A to techniczny styl gry w yoyo, w którym gracz wykonuje rytmiczne loopy i ich wariacje za pomocą obu rąk. Styl ten niewiele rozwija się na przestrzeni lat w porównaniu z innymi stylami, ale mimo to pokazy mistrzów 2A wciąż zachwycają publiczność. Podobnie jak w przypadku stylu 3A, 2A wymaga ogromnej precyzji, koordynacji i wielu lat regularnego treningu. Wielu graczy uważa, że każdy szanujący się zawodnik yo-yo powinien znać chociaż podstawy 2A.

Jakie są podstawowe triki z jojem do loopowania?

Inside Loop - to podstawowy ruch w loopowaniu, w którym yoyo przemieszcza się po wewnętrznej stronie dłoni. Gracz wykonuje pętle poprzez wykonywanie charakterystycznych ruchów nadgarstkami.

Hop the Fence - to trik, w którym yoyo wykonuje ruch zbliżony do Inside Loop, ale w innej płaszczyźnie. Gracz wykonuje ruch nadgarstkami, aby rzucić yoyo z jednej strony dłoni, po czym przenosi yoyo na drugą stronę dłoni, aby uchwycić je z powrotem w pętlę.

Outside Loop - to ruch analogiczny do Inside Loop, ale yoyo tworzy pętle po zewnętrznej stronie dłoni. Ten trik wymaga od gracza precyzji i kontroli, ponieważ yoyo musi być utrzymywane na stałej wysokości podczas wykonywania pętli.

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel