Łożyska i montażówki

( ilość produktów: 12 )

W tej kategorii znajdujdziesz łożyska i montażówki (śrubki montażowe), które potrzebne są do zmontowania zestawu. Wysokiej jakości łożyska ABEC7, ABEC9 długo się kręcą.

Do wyboru macie różne marki łożysk longboardowych, które oferują produkty wykonane ze stali i z osłonkami zapobiegającymi nadmiernemu brudzeniu się. Łożska będą pasować do wszelakich rodzajów desek, longboardów czy fishek. Wszystkie modele zapewniają długą żywotność oraz szybkie i długie kręcenie się kółek. Dostępne są modele z wbudowanymi tulejami dystansowymi (spacerami). Dystansówki można także dokupić oddzielnie.

Montażówki dostępne w różnych rozmiarach. Zestaw 8 śrubek z zaokrąglonym łbem do desek z truckami montowanymi w systemie drop thru lub z łbem płaskim do desek top mount.

Bushingi, które są dostępne w naszym sklepie w Warszawie mają różną twardość oraz kształt. W zależności co chcemy osiągnąć można u nas dobrać gumki twardsze o kształcie baryłki czy też miękkie np. w kształcie stożka. Takim sposobem zaopatrzysz się u nas w bushingi, które sprawdzą się w zwykłej jeździe miejskiej gdzie zależy nam na dużej skrętności  czy też takie, które dają większa stabilność przy dużych prędkościach ale są wtedy mniej skrętne.

Więcej informacji o akcesoriach dla jeżdżących na Longobardach, można znaleźć na naszym blogu: Sprzęt i akcesoria longboardowe, które warto mieć

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel