Landyachtz

( ilość produktów: 20 )

Jeśli szukasz deski longboardowej lub cruiserowej najwyższej jakości, z pewnością powinieneś zwrócić uwagę na markę LandYachtz. Ta kanadyjska firma z siedzibą w Vancouver to jeden z najbardziej cenionych i szanowanych producentów deskorolek na świecie, zasłynął przede wszystkim dzięki tworzeniu produktów najwyższej jakości. Czytaj dalej, aby zapoznać się się historią marki LandYachtz oraz dowiedzieć się jakie są najbardziej znane modele, aby pomóc Ci wybrać najlepszą deskę do Twojego stylu jazdy.

LandYachtz: od desek snowboardowych do longboardów

Historia LandYachtz sięga lat 90-tych, kiedy to Michael Perreten i Tom Edstrand postanowili założyć firmę zajmującą się produkcją desek snowboardowych. Wkrótce jednak zdecydowali się rozszerzyć swoją ofertę o deski do jazdy na longboardzie, które szybko zyskały popularność wśród miłośników sportów ekstremalnych. LandYachtz w ciągu kilku lat stał się jednym z najbardziej znanych i szanowanych producentów longboardów na świecie, znanym z innowacyjności, jakości wykonania oraz pasji do sportu.

 

Longboardy i Cruisery od Landyachtz - najpopularniejsze modele:

  1. Longboard Battle Axe - to niesamowita deska z pięknym wykończeniem, która jest idealna do jazdy po mieście, a także do carvingu i jazdy na dłuższych dystansach.
  2. Drop Hammer - ta deska posiada niższą platformę, co sprawia, że jest bardziej stabilna i idealna do jazdy na długich dystansach.
  3. Drop Cat - to deska typu drop-through, która jest idealna do jazdy na długich dystansach, ale również pozwala na wiele innych stylów jazdy.
  4. Dancer Stratus - ta deska została stworzona z myślą o miłośnikach tańca na longboardzie. Posiada dłuższą platformę, dzięki której pozwala na wiele możliwości podczas jazdy.
  5. Cruiser Dinghy - to najpopularniejszy model cruiserów od LandYachtz. Jest ona idealna do jazdy po mieście i ma wiele wersji design’u, które przyciągają uwagę, zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Z Vancouver na cały świat: sukces marki LandYachtz

Sukces marki LandYachtz zaczynał się od jednej, niewielkiej pracowni w Vancouverze, a dziś jej deski są sprzedawane na całym świecie. Firma zyskała uznanie miłośników sportów ekstremalnych dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, doskonałej jakości wykonania oraz wyjątkowej estetyce swoich produktów. LandYachtz wykorzystuje tylko najlepsze materiały, takie jak kanadyjskie klonowe drewno, co przekłada się na wyjątkową trwałość i wytrzymałość desek. Dodatkowo firma prowadzi wiele działań charytatywnych i edukacyjnych związanych z szerzeniem kultury deskorolkowej, co czyni ją nie tylko producentem, ale również społecznością miłośników sportów ekstremalnych. Jeśli szukasz deski najwyższej jakości, która zapewni Ci niezapomniane wrażenia z jazdy na longboardzie lub cruiserze, koniecznie zwróć uwagę na markę LandYachtz.

Longboardy i Cruisery Landyachtza - Twoje centrum longboardowe w Warszawie

Longboarding i deskorolki cruiser od LandYachtz to nasza codzienność od wielu lat. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór produktów marki LandYachtz, w tym takie modele jak cruisery Dinghy, longboardy Drop Hammer czy Dancer Stratus. Oferujemy również szybką i wygodną dostawę online, lub możesz odwiedzić nasz sklep stacjonarny w Warszawie, aby zobaczyć nasze modele na żywo.

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel