Atlas Truck

( ilość produktów: 1 )

Atlas jest producentem wysokiej jakości trucków longboardowych. Jeśli chcesz jeździć na najwyższej klasy osprzęcie to koniecznie rozważ ich propozycję. Ich produkty idealnie wpasowują się w każdy styl niezależnie od tego czy wolisz downhill, cruising czy dancing. Trucki bardzo łatwo można dostosować do każdego rodzaju stylu jazdy na longboardzie wybierając odpowiedni baseplate, hanger, washery czy twardość bushingów. Ilość kombinacji jest niezliczona.

Jeśli nie chcesz stworzyć swojego trucka longboardowego od zera to Atlas ma dla Ciebie wiele gotowych modeli. Dostępne są w przeróżnych wersjach kolorystycznych. Możesz wybrać traki z kątem hangera 50 stopni do cruisingu z większa skrętnością lub np. bardziej stabilne o kącie 40 stopni do downhillu. Jeśli chcesz stworzyć unikalny set do wyboru masz wiele wersji kolorystycznych. 

Atlas oferuje trucki longboardowe w przeróżnych wariantach ale co najważniejsze są one bardzo wytrzymałe i mają bardzo dobre osiągi. Do budowy używa się wysokiej jakości materiałów aby ich trwałość była jak najlepsza. Ich trucki świetnie współpracują z łożyskami Blackout, które sami projektują i produkują.

Wiele firm próbuje kopiować to co robi Atlas ale nic nie przebije ich innowacji i designu. Po prostu spróbuj i sam się przekonaj, a poczujesz różnicę!

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel