Frenzy

( ilość produktów: 10 )

Frenzy to brytyjska marka, która produkuje najwyższej jakości hulajnogi dla dorosłych i młodzieży. W ofercie Frenzy znajdziesz kilka modeli, różniących się głównie rozmiarem i wyglądem. Bardzo często dostajemy zapytania o produkty tej marki, dlatego postanowiliśmy przygotować kompleksowy poradnik, w którym opowiemy o cechach hulajnóg Frenzy, ich zaletach i przeznaczeniu. Jesteś ciekaw? No to koniecznie przeczytaj artykuł!

Hulajnogi Frenzy - co je wyróżnia?

Wszystkie hulajnogi Frenzy mają kilka cech wspólnych. Przede wszystkim są lekkie i mają bardzo płynny system składania. System składania został opatentowany przez markę i działa w ten sposób, że na łączeniu kierownicy z podestem znajduje się zapadka, którą można łatwo i płynnie złożyć, odblokowując blokadę. Składanie hulajnogi jest więc szybkie i łatwe, nawet dla dzieci. Hulajnogi Frenzy mają także aluminiową nóżkę, która umożliwia łatwe parkowanie, z wyjątkiem największego modelu 250 mm, który parkuje się poprzez częściowe złożenie hulajnogi i oparcie jej bezpośrednio o nawierzchnię. Aby dodatkowo zmniejszyć rozmiar po złożeniu, rączki w każdej hulajnodze są wyjmowane i można je zablokować w bocznych uchwytach. Na szczycie kierownicy znajduje się zacisk, który eliminuje wszelkie luzowanie, a system składania nie generuje żadnych luzów między podestem a kierownicą. Każda kierownica jest regulowana w trzech poziomach, więc zachęcamy do sprawdzenia zakresu regulacji dla każdego modelu osobno, ponieważ różnią się one o kilka centymetrów. Zazwyczaj rozmiar koła wskazuje, która hulajnoga jest najmniejsza, a która największa.

 

 

Hulajnogi Frenzy - czy warto je kupować?

Jakie zalety posiadają hulajnogi Frenzy? Przede wszystkim lekkość.  Prawie wszystkie modele ważą mniej niż 5 kg, więc są łatwe do złożenia i przenoszenia, na przykład w autobusie czy bagażniku samochodu. Wiele modeli ma także wygodny pasek, który ułatwia przenoszenie - z pewnością nie będziesz mieć problemu z tym, aby złożyć swoją hulajnogę i przewieźć ją autobusem, czy zabrać ze sobą do biura.

Hulajnogi Frenzy to też wygoda jazdy, na którą wpływa wielkość kół. Jakie propozycje daje do wyboru marka Frenzy? Przede wszystkim:

  1. Oferta hulajnóg Frenzy zaczyna się od modelu z kołem o średnicy 205 mm, który jest często wybierany przez młodzież i osoby o niewielkim wzroście. Oprócz tego mamy model Kajman dostępny w kilku kolorach, oraz model V2 w kolorze czarnym. Są również modele z pompowanymi kołami, które umożliwiają wygodną jazdę po nierównej nawierzchni.
  2. Kolejnym rozmiarem koła jest 230 mm, w tej kategorii mamy ofertę Dual Brake, czyli hulajnogę z podwójnym hamulcem. Wszystkie hulajnogi mają tylny hamulec, który jednocześnie pełni funkcję błotnika, oraz niektóre modele dodatkowo posiadają hamulec ręczny, który pomaga szybciej zwolnić prędkość. W tej kategorii rozmiarów jest również model pneumatyczny, dostępny w dwóch kolorach.
  3. Największa hulajnoga w ofercie ma przednie koło o średnicy 250 mm. Jest to naprawdę duża hulajnoga, która jest wygodna dla osób o większym wzroście. Jest to jedyny model, który ma inny system parkowania.

Co do zasady, wszystkie hulajnogi Frenzy są przeznaczone dla użytkowników o wadze do 100 kg. Jeśli ktoś jest nieco cięższy, zawsze zalecamy wybranie modelu, który jest specjalnie wzmocniony.

 

Hulajnogi Frenzy - podsumowanie

Czy warto stawiać na hulajnogi Frenzy? Naszym zdaniem zdecydowanie tak - zwłaszcza jeśli szukasz modelu do jazdy rekreacyjnej po mieście, czy do transportu. Dziś dojeżdżanie hulajnogą na uczelnię, do szkoły, czy do pracy to absolutna norma. Zwłaszcza że możesz upiec dwie pieczenie: z jednej strony omijasz korki i nie wydajesz miliona monet na paliwo, a z drugiej dbasz o swoją kondycję i zdrowie. Naszym zdaniem win-win.

 

Zwłaszcza że  hulajnogi Frenzy charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a także atrakcyjnym stylem. Tutaj naprawdę nie ma się do czego przyczepić, a przetestowaliśmy naprawdę wiele modeli. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić do zapoznania się z pełną ofertą. A jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy w komentarzach lub bezpośrednio drogą mailową!

 

 

miejskiesporty.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel