Riviera Gemini PRO Setup Longboard 97,7 cm Paris Divine





Riviera Gemini jest deską montowaną w systemie top mount. Świetny longboard do carvingu, cruisingu czy nawet zaczęcia przygody z downhillem czy freeridem. Concave w tym modelu jest bardzo przyjemny, a kształt blatu pozwala na jazdę z większymi kołami bez obawy o złapanie wheelbite'a. Jest propozycja dla osób, które szukają sporo mocy przy odpychaniu się dzięki mocowaniu trucków TOP MOUNT.
Riviera oferuje dechę skonstruowaną w 100% z bambusa, który w połączeniu z włóknem szklanym czyni ten model bardzo wytrzymałym. Jest genialnym połączeniem flexu ze stabilnością.
Riviera – marka która zrodziła się z idei, że nie ma żadnych zasad jeśli chodzi o skateboarding! Nie ważny jest kształt, długość, wheelbase, grafika czy Twój styl jazdy, liczy się tylko frajda z jazdy! Nieważne czy bombardujesz góry, slideujesz w zakrętach czy pushujesz przez miasto – Riviera jest z Tobą by zapewnić Ci maksimum przyjemności podczas skateowania.
Zestaw jest montowany na najwyższej jakości truckach Paris oraz kołach Divine czyli na takim samym osprzęcie, który jest fabrycznie oferowany przez markę Riviera!
- Długość: 97,7 cm
- Szerokość: 24,1 cm
- Koła: Divine Street Slayer 70mm
- Trucki: Paris Trucks V2 – 180mm
- Wheelbase: 73 cm
- łożyska ABEC 5