Miejski Blog

Jak zacząć przygodę z yoyo? - 5 pierwszych trików
Rozpoczynanie przygody z yoyo może być niesamowicie ekscytujące, ale i nieco przytłaczające. Aby pomóc Ci w starcie, przygotowaliśmy przewodnik krok po kroku, który wprowadzi Cię w świat yoyo. W tym artykule znajdziesz informacje, jak prawidłowo założyć sznurek, wykonywać pierwsze wyrzuty oraz nauczysz się podstawowych trików.
Czytaj więcej
Czym jest deskorolka Surfskate? Jak wybrać pierwszy model surfskate?
Chcesz poczuć się jak surfer na lądzie? Odkryj, czym jest surfskate, i dowiedz się, jak wybrać pierwszy model! W naszym artykule znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o różnych typach trucków, markach takich jak Globe, Yow i Cutback oraz jak dobrać odpowiedni rozmiar deski. Zyskaj płynność i frajdę z jazdy dzięki surfskate! Kliknij i przeczytaj więcej!
Czytaj więcej
Hulajnogi wyczynowe Blunt Scooters - przegląd oferty
Blunt scooters to topowa marka wśród hulajnóg wyczynowych, która zawojowała rynek i jest na nim od 2009 roku. Producent postawił na różnorodność połączoną ze znakomitą jakością hulajnóg zarówno dla początkujących jak i tych zaawansowanych riderów. Sprawdźcie jakie modele hulajngów wyczynowych od Blunt Scooters dla Was mamy!
Czytaj więcej
Jak wybrać hulajnogę wyczynową dla dziecka?

Twoje dziecko od jakiegoś czasu prosi Cię o hulajnogę wyczynową? Nasz dzisiejszy poradnik jest właśnie dla Ciebie – dowiesz się, jak dobrać hulajnogę wyczynową dla dziecka, czym się kierować, a także jak dobrać ją do wzrostu dziecka. Koniecznie przeczytaj przed zakupem, żeby ułatwić sobie zadanie!

Czytaj więcej
Jak umyć kółka w deskorolce?

Chcesz przedłużyć żywotność swojej deskorolki? W takim razie regularne czyszczenie będzie nieodzowne – zwłaszcza jeśli chodzi o kółka, które wielu skaterów zaniedbuje. Jak umyć kółka w deskorolce? Dlaczego to takie ważne? Jak często je myć? Przeczytaj nasz najnowszy poradnik!

Czytaj więcej
Jak dobrać deskorolkę do wieku dziecka? Prosty poradnik

Twoje dziecko prosi Cię o deskorolkę, jednak Ty wciąż masz wątpliwości? Nie wiesz, od jakiego wieku zaleca się pierwszą deskorolkę dla dziecka? No i jak w ogóle dobrać odpowiedni model do wieku Twojej pociechy? Na wszystkie z tych pytań odpowiadamy w najnowszym poradniku!

Czytaj więcej
pixel