Miejski Blog

Jak przechowywać deskę SUP? Od nas wszystkiego się dowiesz
Gdy przychodzi wiosną, a zwłaszcza te naprawdę ciepłe dni, to na wodzie zaczyna roić się od desek SUP. I trudno się dziwić, bo to kapitalna zajawka! Jednak wielu zawodników nie wie, jak przechowywać swoją deskę, szczególnie zimą. Jak zadbać o sprzęt? Czego unikać? Przeczytaj nasz poradnik!
Czytaj więcej
Jak wybrać wrotki? Najlepszy poradnik w sieci!

 

Jazda na wrotkach to kapitalny sport, w dodatku dla każdego! Chcesz kupić swoją pierwszą parę, jednak nie wiesz, od czego zacząć? Chcesz wiedzieć, jak dobrać odpowiedni rozmiar wrotek? O wszystkim przeczytasz w naszym najnowszym poradniku!

Czytaj więcej
Wrotki, czy rolki – co wybrać?
Wrotki i rolki to dwie popularne formy rekreacji, które pozwalają cieszyć się ruchem na kołach. Jednak wiele początkujących osób ma zagwozdkę – co wybrać? Dziś rozjaśniamy problem, opisując zalety jazdy na rolkach i na wrotkach. Chcesz wiedzieć, który sprzęt będzie lepiej do Ciebie pasować? W takim razie przeczytaj nasz poradnik!
Czytaj więcej
Tracki w deskorolce - jakie wybrać?

Tracki to jeden z najbardziej podstawowych i najczęściej bagatelizowanych elementów deskorolki. Jako doświadczonych zawodników bardzo nas to frustruje, ale też zawsze staramy się podpowiedzieć młodszym skaterom, co i jak. W naszym dzisiejszym poradniku omawiamy czym tracki, dlaczego są tak ważne, a także jak dobrać odpowiedni rozmiar i wysokość tracków. Koniecznie przeczytaj!

 
Czytaj więcej
pixel