Miejski Blog

Jak zacząć grać na kendamie? Szkółka kendamy cz.1
Kendama to tradycyjna japońska zabawka, która zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. Ta prosta, drewniana zabawka kryje w sobie niezliczone możliwości rozrywki i zdolności. Jeśli zastanawiasz się, jak zacząć swoją przygodę z grą na kendamie, to artykuł ten jest właśnie dla ciebie. Przewodnik po podstawach i technikach gry na kendamie pomoże Ci zgłębić tajniki tego fascynującego hobby oraz otworzy przed tobą drzwi do rozwijania umiejętności, z których możesz być dumny. Gotowy na ekscytującą podróż w świat kendamy? Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
Prezent dla niej - propozycje dla aktywnych pań!

Zbliżają się jej urodziny? A może Święta, imieniny, czy rocznica? Niezależnie od okazji, zawsze pojawia się w nas ta sama obawa: co kupić na prezent? Postanowiliśmy pomóc, przygotowując dla Ciebie praktyczny poradnik z prezentami dla niej. Postawiliśmy oczywiście na propozycje dla aktywnych pań. Koniecznie je sprawdź!

 
Czytaj więcej
Prezent dla niego - coś dla aktywnych osób!

Doskonale wiemy, że wybór odpowiedniego prezentu dla niego może nie być prosty. Jednak jeśli bliska Ci osoba, mąż, chłopak, brat, czy syn, lubi się ruszać i należy do aktywnych osób – wybór jest dużo prostszy! Koniecznie sprawdź poradnik Miejskich Sportów, co kupić na prezent!

 
Czytaj więcej
Hulajnogi wyczynowe - świetna zajawka, czy sport dla dzieci?

Dla wielu laików hulajnogi nie różnią się między sobą, a każda przeznaczona jest dla dzieci… To oczywiście błąd! Hulajnogi wyczynowe to sprzęt zupełnie innej klasy i o innym przeznaczeniu niż jazda rekreacyjna z punktu A do punktu B. W najnowszym artykule obalamy mity i wyjaśniamy, o co chodzi z hulajnogami wyczynowymi. Udanej lektury!

 
Czytaj więcej
Jak dobrać gogle do sportów zimowych? Praktyczny poradnik

Gdy sezon zimowy trwa w najlepsze, wiele osób wybiera się na stok z nartami, czy deską snowboardową. Nas to nie dziwi, bo sami jesteśmy miłośnikami sportów zimowych! Jednak tutaj podstawą są dobrze dobrane gogle zimowe. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Czego unikać? Przeczytaj nasz poradnik!

 
Czytaj więcej
pixel