Miejski Blog

Prezent dla dziecka. Sprawdź pomysły Miejskich Sportów!
Każdy rodzic chce zapewnić swojemu dziecku szczęśliwe dzieciństwo pełne uśmiechu. Jednym ze sposobów są oczywiście prezenty na różne okazje – jednak szkoda tracić czas na prezenty „zapychacze”. My wolimy takie propozycje, które aktywizują dzieci, zachęcając je do ruchu. O czym mowa? Sprawdź nasze pomysły!
Czytaj więcej
Jak samemu serwisować hulajnogę wyczynową? Prosty poradnik
W Twojej hulajnodze coś „stuka” i „puka”? Nie wiesz, jak naprawić luzy? Chcesz wiedzieć, jak przygotować hulajnogę wyczynową przed sezonem? Jak wyczyścić łożyska? W naszym dzisiejszym poradniku dowiesz się, jak samemu serwisować swoją hulajnogę wyczynową. Koniecznie go obczaj!
Czytaj więcej
Dlaczego warto jeździć na rolkach? Sprawdź!
Jazda na rolkach to doskonała zabawa dla osób w różnym wieku – zarówno dorosłych, jak i dzieci. Dla niektórych to po prostu zajawka, a dla innych styl życia. Jedno jest pewne: jazda na rolkach niesie ze sobą szereg korzyści. Jakich? O tym w naszym najnowszym wpisie na blogu!
Czytaj więcej
Kendama - zabawka dla każdego! O co w tym chodzi?
Kendama to absolutnie zabawka dla każdego. Dzięki swojej prostocie, niskiej cenie oraz frajdzie, jaką ze sobą niesie, szybko stała się hitem – również w naszym kraju. Skąd ten fenomen? Dlaczego kendamę uwielbiają zarówno dzieci, jak i freestylowi wymiatacze? Obczaj nasz najnowszy artykuł!
Czytaj więcej
pixel