Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Miejski Blog

Prezent dla dziecka. Sprawdź pomysły Miejskich Sportów!
Każdy rodzic chce zapewnić swojemu dziecku szczęśliwe dzieciństwo pełne uśmiechu. Jednym ze sposobów są oczywiście prezenty na różne okazje – jednak szkoda tracić czas na prezenty „zapychacze”. My wolimy takie propozycje, które aktywizują dzieci, zachęcając je do ruchu. O czym mowa? Sprawdź nasze pomysły!
Czytaj więcej
Jak samemu serwisować hulajnogę wyczynową? Prosty poradnik
W Twojej hulajnodze coś „stuka” i „puka”? Nie wiesz, jak naprawić luzy? Chcesz wiedzieć, jak przygotować hulajnogę wyczynową przed sezonem? Jak wyczyścić łożyska? W naszym dzisiejszym poradniku dowiesz się, jak samemu serwisować swoją hulajnogę wyczynową. Koniecznie go obczaj!
Czytaj więcej
Dlaczego warto jeździć na rolkach? Sprawdź!
Jazda na rolkach to doskonała zabawa dla osób w różnym wieku – zarówno dorosłych, jak i dzieci. Dla niektórych to po prostu zajawka, a dla innych styl życia. Jedno jest pewne: jazda na rolkach niesie ze sobą szereg korzyści. Jakich? O tym w naszym najnowszym wpisie na blogu!
Czytaj więcej
Kendama - zabawka dla każdego! O co w tym chodzi?
Kendama to absolutnie zabawka dla każdego. Dzięki swojej prostocie, niskiej cenie oraz frajdzie, jaką ze sobą niesie, szybko stała się hitem – również w naszym kraju. Skąd ten fenomen? Dlaczego kendamę uwielbiają zarówno dzieci, jak i freestylowi wymiatacze? Obczaj nasz najnowszy artykuł!
Czytaj więcej
pixel