Rolki

Wrotki, czy rolki – co wybrać?
Wrotki i rolki to dwie popularne formy rekreacji, które pozwalają cieszyć się ruchem na kołach. Jednak wiele początkujących osób ma zagwozdkę – co wybrać? Dziś rozjaśniamy problem, opisując zalety jazdy na rolkach i na wrotkach. Chcesz wiedzieć, który sprzęt będzie lepiej do Ciebie pasować? W takim razie przeczytaj nasz poradnik!
Czytaj więcej
Jak robić triki na rolkach? Przeczytaj nasz poradnik!

Widziałeś kiedyś, jakie triki potrafią robić najlepsi rolkarze? Bo my tak i musimy przyznać, że robi to gigantyczne wrażenie… Właśnie dlatego, z myślą o początkujących rolkarzach, postanowiliśmy przygotować ten poradnik. Koniecznie przeczytaj, jeśli chcesz wykonywać wyczesane triki na rolkach!

 
Czytaj więcej
Prezent dla niej - propozycje dla aktywnych pań!

Zbliżają się jej urodziny? A może Święta, imieniny, czy rocznica? Niezależnie od okazji, zawsze pojawia się w nas ta sama obawa: co kupić na prezent? Postanowiliśmy pomóc, przygotowując dla Ciebie praktyczny poradnik z prezentami dla niej. Postawiliśmy oczywiście na propozycje dla aktywnych pań. Koniecznie je sprawdź!

 
Czytaj więcej
Jak wybrać najlepsze ochraniacze? Przegląd oferty ochraniaczy REKD
Ochraniacze to nieodzowny element każdej osoby stawiającej pierwsze kroki na deskorolce, hulajnodze czy rolkach wpływający na poprawę bezpieczeństwa w czasie jazdy, który przyda się także tym bardziej zaawansowanym użytkownikom różnego rodzaju sprzętu do sportów grawitacyjnych. Sprawdź jaką ofertę przygotowała marka REKD.
Czytaj więcej
pixel