Hulajnogi

Ewolucja hulajnóg wyczynowych. Jak zmieniał się ten sport?

Z czym kojarzy Ci się hulajnoga? Wielu osobom z rekreacyjnym sprzętem, najlepiej dla dzieci. Jednak hulajnogi wyczynowe to zupełnie inna para kaloszy! Jak ewoluowały hulajnogi wyczynowe? Jaka jest historia tego sportu? Jak na przestrzeni lat zmieniał się tego typu sprzęt? Koniecznie przeczytaj nas artykuł!

 

Czytaj więcej
Prezent dla niego - coś dla aktywnych osób!

Doskonale wiemy, że wybór odpowiedniego prezentu dla niego może nie być prosty. Jednak jeśli bliska Ci osoba, mąż, chłopak, brat, czy syn, lubi się ruszać i należy do aktywnych osób – wybór jest dużo prostszy! Koniecznie sprawdź poradnik Miejskich Sportów, co kupić na prezent!

 
Czytaj więcej
Hulajnogi wyczynowe - świetna zajawka, czy sport dla dzieci?

Dla wielu laików hulajnogi nie różnią się między sobą, a każda przeznaczona jest dla dzieci… To oczywiście błąd! Hulajnogi wyczynowe to sprzęt zupełnie innej klasy i o innym przeznaczeniu niż jazda rekreacyjna z punktu A do punktu B. W najnowszym artykule obalamy mity i wyjaśniamy, o co chodzi z hulajnogami wyczynowymi. Udanej lektury!

 
Czytaj więcej
Jak wybrać najlepsze ochraniacze? Przegląd oferty ochraniaczy REKD
Ochraniacze to nieodzowny element każdej osoby stawiającej pierwsze kroki na deskorolce, hulajnodze czy rolkach wpływający na poprawę bezpieczeństwa w czasie jazdy, który przyda się także tym bardziej zaawansowanym użytkownikom różnego rodzaju sprzętu do sportów grawitacyjnych. Sprawdź jaką ofertę przygotowała marka REKD.
Czytaj więcej
pixel