Jesteśmy otwarci w piątek 09.06 w godzinach 9-18. Zapraszamy😀
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Hulajnogi

Jaka hulajnoga dla dorosłych? Praktyczny poradnik

Hulajnogi dla dorosłych z roku na rok są coraz popularniejsze. Dlaczego? Ponieważ umożliwiają błyskawiczne poruszanie się nawet po najbardziej zatłoczonym mieście! Czym się jednak kierować wybierając model? Na co zwrócić uwagę? Jaki model jest godny polecenia? O tym w naszym najnowszym poradniku!

 
Czytaj więcej
Jak samemu serwisować hulajnogę wyczynową? Prosty poradnik
W Twojej hulajnodze coś „stuka” i „puka”? Nie wiesz, jak naprawić luzy? Chcesz wiedzieć, jak przygotować hulajnogę wyczynową przed sezonem? Jak wyczyścić łożyska? W naszym dzisiejszym poradniku dowiesz się, jak samemu serwisować swoją hulajnogę wyczynową. Koniecznie go obczaj!
Czytaj więcej
Triki na hulajnodze wyczynowej. Jak nauczyć się podstaw?
Jeśli zaczynasz swoją przygodę z jazdą na hulajnodze wyczynowej, to z pewnością interesuje Cię, jakich trików możesz nauczyć się na początek. Cóż, pamiętaj, że nawet taki pros, jak Dakota Schuetz kiedyś musiał od czegoś zacząć! To gość, który zdobył trzy Mistrzostwa Świata i ponad 40 zwycięstw w zawodach. To absolutna legenda, która jazdę po skateparku wyniosła do rangi sztuki. Chcesz zbliżyć się do jego poziomu? W takim razie sprawdź nasz artykuł – wyjaśniamy w nim, jak robić triki na hulajnodze wyczynowej. Dzielimy je oczywiście na te łatwe i nieco trudniejsze. Powodzenia!
Czytaj więcej
pixel