Enuff Skateboards – deskorolki z Wielkiej Brytanii

2018-02-26
Enuff Skateboards – deskorolki z Wielkiej Brytanii

Początki Enuff skateboards sięgają 2006 r. Wszystko zaczęło się od wizji stworzenia nowego skateboardowego brandu z najwyższej półki w Wielkiej Brytanii, który będzie dobrze się prezentować i mógł być przystępny dla każdego dbając jednocześnie o wysoką jakość oferowanych produktów. Najważniejszą misją Enuff jest jednak wspieranie brytyjskiej sceny deskorolkowej oraz zarażanie sportem dzieci i młodzieży.

Dla każdego coś dobrego. Enuff oferuje szeroką gamę deskorolek, na których zaczniesz swoją przygodę, a także rozwiniesz swojego skilla. Mamy do wyboru różne rodzaje decków wykonanych z kilku warstw klonu prasowanych pod wysoką temperaturą. Dla młodszych i niższych osób blaty o szerokości 7,25 cala oraz starszych i większych riderów nawet do 8,25 cala. Trzeba jednak pamiętać, że tak na prawdę rozmiar dobieramy do własnych preferencji ponieważ, krótszy i węższy blat szybciej się rotuje ale jest mniej miejsca na zlądowanie tricków natomiast większy na odwrót – mamy wolniejszą rotację podczas robienia triczków ale za to łatwiej jest je zlądować dzięki temu, że mamy więcej miejsca pod stopami. Oprócz dobrych właściwości jezdnych Enuffa wyróżnia wspaniały design. Z okazji 10 lecia istnienia firmy została wypuszczona specjalna linia deskorolek ze wspaniałymi grafikami, nawiązującymi do miejskiego klimatu czy graffiti, są także bardzo minimalistyczne modele. Dechy są montowane na wysokiej klasy osprzęcie. Stale ulepszane trucki, które projektowane były przy współpracy z wydziałem inżynierii Uniwersytetu Brunel oraz koła z dobrego urethanu zapobiegającego flat spotom dają świetne wrażenia z jazdy i podczas robienia tricków.

Producent dużą wagę przywiązuje do ochrony środowiska dlatego stara się aby deski były jak najbardziej trwałe ponieważ każdy kawałek drewna jest na wagę złota. 

Pokaż więcej wpisów z Luty 2018
pixel