Hulajnogi wyczynowe Blunt Scooters - przegląd oferty

2024-07-03
Hulajnogi wyczynowe Blunt Scooters - przegląd oferty

Miejskie Sporty stawiają na jak najlepsze rozwiązania tak aby sprostać wymaganiom początkujących oraz bardziej zaawansownych adeptów oraz miłośników jazdy na hulajnodze wyczynowej dlatego nie mogło zabraknąć u nas takiej marki jak Blunt Scooters. Zapraszamy do sprawdzenia przeglądu oferty.

 

Blunt scooters - kilka słów o marce

Blunt Scooters rozpoczęło działalność w 2009 roku w Melbourne, w Australii. Branża hulajnóg była wtedy młoda, zaledwie kilka marek dostarczało hulajnogi coraz większej liczbie młodych użytkowników. Blunt Scooters zaczęło od produkcji części zamiennych pasujących do istniejących modeli. W ofercie znajdowały się m.in. metalowe kółka o średnicy 100 mm, zaciski, stalowe kierownice i grip tape. 

W 2011 roku pojawiły się problemy z nazwą w Australii, co doprowadziło do wprowadzenia marki ENVY Scooters w tym regionie. Nazwa BLUNT Scooters pozostała na rynkach europejskich i brytyjskich. ENVY Scooters jest znaczącą siłą w USA, Kanadzie, Ameryce Południowej, regionie Azji i Pacyfiku, Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Te same wysokiej jakości części pod inną nazwą.

Envy/Blunt Scooters zawsze były znane z innowacyjnych, wysokiej jakości części w przystępnych cenach. Zawsze wspierają rozwój sportu, czy to poprzez projektowanie produktów, czy wsparcie zawodników dzięki jednej z największych ofert produktów sygnowanych przez zawodników. Blunt i Envy Scooters nieustannie dążą do rozwoju swoich produktów, aby wspierać rozwój branży hulajnóg i zapewniać najlepsze możliwe hulajnogi i części spełniające wymagania użytkowników na całym świecie.

 

ONE S3 - hulajnoga dla początkujących

Zbudowana z wysokiej jakości, wytrzymałych części, idealnie skonstruowana dla młodych początkujących użytkowników hulajnóg. Niezależnie od tego, czy jeździsz po chodniku, czy przygotowujesz się do jazdy w skateparku, ten model dla początkujących najlepiej nadaje się do rozwijania umiejętności i przechodzenia na bardziej zaawansowany poziom. To najlepsza hulajnoga wyczynowa dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat.

Prodigy S9 - dla średnio i bardziej zaawansowanych

Jeśli szukasz czegoś dla średnio i bardziej zaawansowanych to model S9 będzie dla Ciebie. Jest najlepiej sprzedająca się hulajnoga na świecie. Oferuje komponenty na najwyższym poziomie, dostępna w sześciu nowych, zaktualizowanych i unikalnych kolorach. Na szczęście, klasyki - Oil Slick i Swirl - zostały zachowane z Serii 8 ze względu na duże zainteresowanie. Wysokość całkowita tej hulajnogi to 88cm co sprawia, że będzie dobrym wyborem dla osób o wzroście między 160-180cm. Jeśli szukasz hulajnogi dzięki której wyniesiesz swoje umiejętności to Prodigy S9 będzie świetnym wyborem.

Prodigy X - lata doświadczeń dla jeszcze lepszych osiągów

Dziesiąta seria w linii Prodigy, która została oparta na 9 generacjach hulajnóg Blint i jest efektem 12 lat zbierania doświadczeń. Jest połączeniem klasyków Prodigy takich jak lekka kierownica Reaper V2, miękkich i wytrzymałych gripów i widelca z systemem kompresji IHC. Reszta elementów przeszła gruntowną modernizację. Podest ma niższy profil, szersze boki i responsywny concave. Ulepszenia zastosowane w decku miały na celu zmniejszenie jego wagi do 3,26 Kg przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej wytrzymałości. Prodigy X to innowacyjność, wysokie osiągi w połączeniu z klasykami od Blunt Scooters. Ten model jest dostępny w dwóch rozmiarach 86,5cm oraz 90cm.

Podsumowując: Blunt Scooters - co wybrać?

Hulajnogi wyczynowe Blunt Scooters to z pewnością świetny wybór dla osób o każdym stopniu zaawansowania. Znajdziemy tutaj propozycję dla początkujących i młodszych riderów w wieku 5-9 lat - model ONE S3 ale także dla tych bardziej wymagających często już trochę wyższych riderów nawet do 180cm wzrostu- model Prodigy X. Jeśli jednak szukasz czegoś bardzo innowacyjnego o bardzo wysokiej jakości i niskiej wadze to postaw na model Prodigy X.

 

Pamiętajcie że jakąkolwiek hulajnogę wybierzecie to bezpieczeństwo jest najważniejsze dlatego sprawdźcie dostępne u nas ochraniacze oraz kaski.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2024

Polecane

pixel