Longboardy elektryczne Majestic Boards

2018-03-21
Longboardy elektryczne Majestic Boards

Pojazdy elektryczne w ostatnich latach bardzo zyskały na popularności. Stały się świetną alternatywą dla zatłoczonego i zakorkowanego miasta. Można dzięki nim ominąć poranne utrudnienia na drogach ponieważ są bardzo mobilne. Jest to także świetna zabawa, sposób na spędzanie wolnego czasu ponieważ jazda na elektrykach daje dużo frajdy dzięki temu, że naciskamy spust pilota i pędzimy przed siebie nawet kilkadziesiąt kilometrów na godzinę!


Na rynku pojawia się coraz więcej firm zarówno za granicą jak i w Polsce, które tworza longboardy elektryczne. Jednym z nich jest Majestic Boards z Wrocławia. Ich początki wzięły się z zamiłowania  do longboardingu, wake’a, snowboardu i windsurfingu. Jak sami twierdzą po prostu kochają deski! Ich celem jest propagowanie idei sportu, aktywnego spędzania wolnego czasu oraz dostarczanie wyjątkowych doznań w miejscu monotonii dnia codziennego.W ich ofercie możecie znaleźć stale ulepszane longboardy elektryczne. Podstawowe modele, które świetnie sprawdzają się w warunkach miejskich napędzane pojedynczymi oraz podwójnymi silniczkami.

Dla amatorów większej adrenaliny została przygotowana wersja Dirt Rider z większymi kołami pozwalającymi pokonywać nierówności poza utwardzonymi ścieżkami i jazdę nawet po nachylonym terenie!

Wszystkie longboardy elektryczne Majestic Boards steruje się za pomocą świetnie leżących w ręce pilotów. Deski mają bardzo dobre parametry zarówno jeśli chodzi o prędkość maksymalną jak i zasięg. Można na nich osiągać nawet 35km/h i przejechać do 32km na jednym ładowaniu! Design w stosunku do pierwszych modeli jest na wysokim poziomie! Majestic tworzy swoje deski w Polsce, według własnego pomysłu. Tutaj także odbywa się serwis i gwarancja sprzętu co daje przewagę nad sprzętami zagranicznych producentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w kategorii Longboard: https://miejskiesporty.pl/deskorolka-longboardPokaż więcej wpisów z Marzec 2018
pixel