Mini cruisery od DB Longboards!

2018-02-23
Mini cruisery od DB Longboards!

Przed Wami mini cruiserki od DB Longboards prosto z USA! Chłopaki z Waszyngtonu od lat robią naprawdę kawał dobrej roboty produkując świetnej jakości skimboardy i zaawansowane technologicznie longboardy. Riderzy DB mając w sobie trochę duszę skatera wypuścili w pewnym momencie także Mini Cruisery.

Wiadomo, że długa deska nie zawsze jest poręczna i funkcjonalna jeśli chodzi o robienie klasycznych tricków jak ollie czy shove ity, nie mówiąc już o grindowaniu poręczy czy śmiganiu po bowlu. Mini Cruisery wychodzą na przeciw oczekiwaniom osób, które szukają trochę krótszej, zwinnej deseczki na miękkich kołach (78a) mogącej bez problemu służyć jako środek transportu po mieście. Decha jest bardzo wszechstronna, a to za sprawą dwóch funkcjonalnych kick taili (podgiętych końców deski). Dzięki nim zaatakujesz pump trucka i wyciśniesz maksimum frajdy na skateparku czy pokonując miejskie przeszkody takie jak krawężniki czy barierki. Możliwości tego cuda możecie sprawdzić poniżej:

 

Miękkie kółka o twardości 78a i średnicy 65mm, szybkie łożyska od Cloud Ride, wysokiej jakości trucki, blat wykonany w 100% z klonu kanadyjskiego w USA daje nam zestaw świetnej klasy. Do tego na desce pięknie prezentuje się bardzo ładnie wycięty grip tape z logo DB, od spodu do wyboru jest kilka fantastycznych grafik, deska po prostu nie dość, że świetnie jeździ to prezentuje się wysmienicie!

 

Pokaż więcej wpisów z Luty 2018
pixel