Wypożyczalnia Longboardów

2018-09-10
Wypożyczalnia Longboardów
Zastanawiasz się nad kupnem longboarda, ale nie masz pewności czy to sport dla Ciebie? W naszej wypożyczalni longboardów, która znajduje się w samym centrum Warszawy masz możliwość wypożyczyć i przetestować różne modele longboardów, aby zdecydować, na którym kształcie czy modelu czujesz się najlepiej. Być może nie myślisz o kupnie, a chcesz jedynie pojeździć w weekend ze znajomymi, którzy na co dzień uprawiają longboarding. Niezależnie od celu zapraszamy po dechę longboardową!

Gdzie znajduje się wypożyczalnia?

Wypożyczalnia longboardów znajduje się w samym centrum Warszawy przy ul. Brackiej 20 w naszym sklepie stacjonarnym.

Ile kosztuje wypożyczenie longboarda?

Jazda w okolicach sklepu, aby zapoznać się ze sprzętem jest całkowicie bezpłatna. Jeśli chcesz pojechać gdzieś dalej, zapłacisz jedynie 5 zł za godzinę, a jeśli chcesz pojeździć na longu cały dzień, zapłacisz jedynie 30 zł.

Jakie longboardy są do wypożyczenia?

Sprzęt cały czas rotuje i jest zastępowany nowymi modelami, także longboardy są cały czas w bardzo dobrym stanie, a do wypożyczenia są różne kształty i modele.

Wypożyczalnia longboardów elektrycznych w Warszawie

W ofercie posiadamy również longboardy elektryczne, które można przetestować nieodpłatnie u nas pod sklepem lub wypożyczyć na dłużej za opłatą. Zachęcamy jednak wcześniej do kontaktu telefonicznego, w celu zarezerwowania danego modelu.

Jakie longboardy elektryczne są do wypożyczenia?

W wypożyczalni posiadamy longboard Koowheel Onyx G3 oraz longboardy australijskiego producenta Evolve Bamboo GT.
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2018
pixel