Fish Dry Pack - plecak na każdą okazję!

2018-03-29
Fish Dry Pack - plecak na każdą okazję!Kiedy wybieramy się na przejażdżkę rowerem, szalenstwa skimboardowe, wakeboardowe czy kitesurfingowe często stoimy przed problemem, który stanowi woda. Zabierając niezbędne rzeczy narażamy je na kontakt z wodą, która jest w szczególności niebezpieczna dla urządzeń takich jak telefon. Płynąc kajakiem ryzykujemy, że nasze rzeczy wpadną do wody i się zamoczą. Także idąc na zwykłą wycieczkę np. w góry musimy brać pod uwagę warunki atmosferyczne i to, że może spaść na nas deszcz.

Z pomocą przychodzi Fish Dry Pack! Jest to marka, która produkuje świetne plecaki z wodoodpornego materiału. Teraz idąc na plaże, możemy położyć na niej swoje rzeczy nie martwiąc się, że się zmoczą ;) Bardzo fajne wodoszczelne zamknięcie, które się zwija i zamyka zatrzaskiem, wodoodporne i lekkie wentylowane paski na ramię sprawiają, że Dry Packa można brać ze sobą na długie wycieczki, a nawet surfować z nim. Sprawdzi się na pewno podczas wypadów na skima, gdzie często zostawiamy rzeczy blisko wody i niekiedy na wilgotnym piasku. Plecaki posiadają różne udogodnienie takie jak np. panel dotykowy w kieszonce na telefon. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz wyjmować swojego smartfona jeśli chcesz z niego skorzystać. W zależności od modelu Dry Pack posiada funkcjonalne udogodnienia z kieszonkami na przeróżne rzeczy, które chcemy zabrać w podróż.

Oprócz plecaków w ofercie Fish Dry Pack znajdziecie również, szaszetki czy nerki, które będą świetnym wyborem jeśli chcesz mieć przy sobie tylko najbardziej potrzebne rzeczy, telefon, portfel itp.

Szukasz plecaka na wyprawę górską, wypad na surfing albo skima? Dry Pack jest dla Ciebie!


Inne wpisy o longboardach:

  1. Fish Dry Pack - plecak na każdą okazję!
  2. Jak wybrać koła longboardowe?
  3. Jaki kształt longboarda wybrać?
  4. Flex w longboardzie - co to jest?
  5. Jak montować traki w longboardzie?
  6. Jak wybrać longboard dla dziewczyn?
  7. Style jazdy na longboardzie
  8. Gdzie jeździć na longboardzie w Warszawie?
  9. O łożyskach do longboardów i deskorolek

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018
pixel